verze pro tisk

Povinné ručení pojišťovny Allianz

28. červenec 2011 Povinné ručení pojišťovny Allianz

Pojistit si kvalitně vlastní automobil může prakticky kdokoli. Důležité je ovšem to, aby si vybral spolehlivého partnera v podobě pojišťovny, která daný automobil pojistí. Když bychom si měli vybrat opravdu spolehlivou tradiční pojišťovací společnost, tak by na jedné z předních pozic byla určitě pojišťovna Allianz.

Reklama

Tato pojišťovna je proslulá nejen díky své velmi hluboké tradici a zkušenostem z oblasti pojištění, ale také díky velmi zajímavým pojišťovacím produktům za hodně zajímavé ceny. Určitě je třeba také říct, že za svými zády má pojišťovna Allianz velmi silného partnera - velkou finanční skupinu Allianz SE, která je součástí další velké společnosti, tedy holdingu Allianz New Europe. Do České republiky přišla společnost Allianz již v roce 1993 a v současné době patří mezi tři nejvyužívanější pojišťovací společnosti u nás.

Co se týká působení Allianz v České republice, tak je třeba říct, že z hlediska působení se nejedná pouze o pojišťovnu Allianz, ale také o některé další společnosti, které jsou součástí velké rodiny Allianz. Na mysli máme především Allianz penzijní fond anebo Allianz Direkt. Produktové portfolio společnosti Allianz je velmi široké a pojišťovna nabízí prakticky všechny druhy pojistek. Ostatně v tomto se velmi podobá i jiným komplexním pojišťovnám, které jsou na českém trhu. Na mysli máme společnosti jako Česká pojišťovna , Generali a další.

Povinné ručení poskytuje pojišťovna Allianz již od roku 1999. Kritérií pro samotné povinné ručení je u pojišťovny Allianz hned několik, přičemž se přihlíží zejména k tomu, jaký má automobil anebo jiné motorové vozidlo objem motoru a také k tomu, odkud je samotný pojistník. Jinak se samozřejmě výše pojistky odvíjí od bonusů, stáří vozidla a dalších záležitostí.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky

Banky nabízí svým klientům celou řadu produktů, mezi něž se řadí také bankovní půjčka neboli úvěr. Tento produkt je nejvyužívanější. Jedná se o poskytnutí peněžních prostředků na dosavadní potřeby, které si nemůžete za vlastní finance koupit.