verze pro tisk

Povinné ručení s výhodami

25. červen 2011 Povinné ručení s výhodami

Jak všichni dobře ví a znají, je pojištění vozidla neboli povinné ručení dané ze zákona. Bez něho sice jde vyjet na silnice, ale takovýto řidič velmi riskuje. A to už ani nemluvě o možnosti případné dopravní nehody. Právě proto je pojištění vozidla tolik důležité. Vždyť nehodu nemusíte ani zavinit vy.

Reklama

Na našem trhu je v dnešní době spousta institucí, která povinné ručení nabízí a to s možností různých výhod a slev. Jednou z nich je i ČSOB pojišťovna. Na jejích webových stránkách nalezne každý on-line žádost, se kterou získává jako bonus 10% slevy a to včetně vystavení požadované, zelené karty.

K sepsání žádosti je potřeba mít po ruce velký technický průkaz a to z důvodu vypsání konkrétních údajů, které jsou velice důležité pro sjednání povinného ručení. Od těchto údajů se odvíjí výsledná suma hradící vaše pojištění. Tuto platbu si můžete nechat roztříštit do plateb podle vašich finančních možností.

Každá pojišťovací instituce má v nabídce možnost platby jednorázové, což znamená, že vaše auto je pojištěno na celý rok, dále můžete využít půlroční nebo čtvrtletní platby. Vaše následná smlouva bude přizpůsobená vašim požadavkům přesně tak, jak si sami zadáte do on-line žádosti.

Veškeré vámi zadané parametry, ať už se jednají platby nebo vašeho automobilu, budou přesně zapsány do smlouvy, kterou obdržíte maximálně do dvou dnů od elektronického odeslání vyplněného formuláře. Na vás už je jen její podepsání a odeslání zpět na adresu poskytovatele, pro kterého jste se rozhodli.

V momentě doručení smlouvy vaše povinné ručení nabývá platnosti a vy tak můžete s klidným svědomím vyrazit brázdit silnice. V případě, že nebudete mít žádné problémy za volantem a nebudete muset z důvodu havárie čerpat pojistnou událost, v drtivé většině jsou od každého poskytovatele nabízeny různé bonusy. Pořiďte si i vy výhodné pojištění vašeho auta a čerpejte jako správní šoféři všechny tyto možné výhody.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…

Hotovostní půjčka od Home Credit

Hotovostní půjčka od Home Credit

Potřebujete půjčit vyšší finanční obnos právě teď? Jste ve špatné situaci a rychlost společně s bezúčelností má nejvyšší prioritu? V tom případě pro vás máme řešení, navíc vás potěšíme i dalšími výhodami.


Bankovní půjčky

Bankovní půjčky

Banky nabízí svým klientům celou řadu produktů, mezi něž se řadí také bankovní půjčka neboli úvěr. Tento produkt je nejvyužívanější. Jedná se o poskytnutí peněžních prostředků na dosavadní potřeby, které si nemůžete za vlastní finance koupit.