verze pro tisk

Povinné ručení u společnosti Direct

7. červenec 2011 Povinné ručení u společnosti Direct

Společnost Direct představuje poměrně mladou pojišťovnu, která působí na českém trhu od roku 2007. Povolení k zahájení pojišťovací činnosti získala pojišťovna Direct od České národní banky. Jinak je třeba také poznamenat, že společnost Direct patří nedílně do České asociace pojišťoven a také mimo jiné do České kanceláře pojistitelů.

Reklama

Pojišťovna Direct je typická zejména tím, že se zaměřuje zejména na povinné ručení vozidel, nicméně je schopna nabídnout i jiné pojišťovací produkty. Na mysli máme například pojištění majetku a také pojištění odpovědnosti za škodu. Jinak ale nabízí pojišťovna Direct také cestovní pojištění.

Když bychom měli mluvit o dalších specifikách společnosti Direct, tak by mezi ně ptřilo zejména samotné uzavírání pojištění. To se děje pouze prostřednictvím internetu anebo telefonicky. Kromě své centrály nemá pojišťovna Direct prakticky žádné pobočky. Hlavní centrály společnosti Direct se nachází v Praze. Působí zde velmi dobře vybavené klientské centrum. Povinné ručení u společnosti Direct je typické také v tom, že je poměrně výhodné. Na rozdíl od jiných společností, jako jsou třeba pojišťovna Uniqa anebo Česká pojišťovna, umí nabídnout Direct velmi přijatelné ceny, které klesají na naprosté minimum.

Výše pojistné částky se pochopitelně odvíjí hned od několika základních záležitostí. Nejedná se pouze o objem a výkon motoru konkrétního automobilu, ale také o několik dalších velmi důležitých charakteristik vozu. Jmenovat bychom mohli také věk pojistníka anebo také dobu, po kterou je konkrétní člověk majitelem určitého vozidla, které si přeje pojistit. Velkou výhodou je zejména 5% vysoká sleva, kterou získá každý, kdo jezdí rok bez nehody. Dosáhnout se tak dá až na 50% z ceny pojištění.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Produkty společnosti Ferratum

Produkty společnosti Ferratum

Půjčky jsou v současné době velmi diskutovanou záležitostí, jelikož penízen potřebují prakticky všichni a vybírat je možné mezi velkým množstvím poskytovatelů úvěrů. V první řadě jsou jimi banky, které ovšem nepůjčí každému člověku.

Půjčky pro vás od společnosti Provident

Půjčky pro vás od společnosti Provident

Pokazila se vám také pračka, lednička nebo jiný elektrospotřebič?


Online půjčka společnosti Smart

Online půjčka společnosti Smart

Rychlé a hlavně efektivní řešení každé nelehké, nezáviděni hodné situace – to nabízí rychlá půjčka Smart, díky které budete opět bez zbytečných starostí. A už totiž hledáte finance na cokoli, je taky tato půjčka online pro vás

Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

Hodně lidí se dostalo k exekutorovi kvůli tomu, že si vzali půjčku od podvodné firmy. Museli platit vysoký poplatek a navíc vrátit peníze v šibeničním termínu, a to se jim stalo osudným. I když podvodníci mizí díky novele, ještě na ně narazit můžete.