verze pro tisk

Povinné ručení vozidel

19. říjen 2011 Povinné ručení vozidel

Koupili jste si nové auto a potřebujete si sjednat to nejvýhodnější povinné ručení, které je dané ze zákona? Nebo jen potřebujete změnit stávající pojišťovnu u svého starého vozu, protože nejste spokojeni s jejich službami a nemáte čas obíhat všechny pojišťovny a zjišťovat, která by pro vás byla ta nejvýhodnější? Potom byste měli vědět, že není nic snadnějšího, než usednout doma k počítači a pěkně v klidu si zjistit, jak to vlastně s našimi pojišťovnami ve skutečnosti je.

Reklama

Víte o tom, že se dá každé povinné ručení uzavřít pěkně z domova a to on-line? Podívejte se na webové stránky, které se tímto problémem zabývají a rozklikněte si okénko, které nabízí povinné ručení porovnání. Tady najdete všechny pojišťovny, které nabízí havarijní pojištění a tak můžete porovnat, která pojišťovna nabízí ty nejlevnější produkty. Porovnejte si je i vy a potom se rozhodněte pro některou pojišťovnu.

Pomocí v rozhodování vám může i povinné ručení kalkulačka . S ní si propočítáte veškeré poplatky, které budete muset u té pojišťovny, jež vás zajímá, zaplatit. Potom už je to velmi jednoduché. Stačí vyplnit formulář, který má v nabídce každá pojišťovna. Tento se vyplňuje za pomoci velkého technického průkazu. Po vyplnění už stačí pouze odeslat a počkat si na potvrzující odpověď o přijetí.

Ta přijde během několika hodin a nejpozději do dvou dnů vám přijde domů vyhotovená smlouva, kterou je potřeba podepsat a odeslat zpět poskytovateli pojištění. Tím je vaše povinné ručení uzavřeno a vy můžete směle vyrazit brázdit naše silnice. Ještě je potřeba pečlivě uschovat zelenou kartu, která vám přijde zároveň se smlouvou. Je velice důležité mít ji neustále po ruce a to i pro případ silniční kontroly.

Už máte vybrané svoje povinné ručení, které vám nejvíce vyhovuje? V tom případě nezbývá nic jiného, než vám všem popřát spoustu ujetých kilometrů bez nehody a pokud už se tak stane, ať vám vaše pojištění slouží.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky

Banky nabízí svým klientům celou řadu produktů, mezi něž se řadí také bankovní půjčka neboli úvěr. Tento produkt je nejvyužívanější. Jedná se o poskytnutí peněžních prostředků na dosavadní potřeby, které si nemůžete za vlastní finance koupit.