verze pro tisk

Produkty České pojišťovny

13. červen 2011 Produkty České pojišťovny

Jedním z nejtradičnějších pojišťovacích ústavů působících v České republice je zcela jistě Česká pojišťovna. Ta byla založena již v roce 1827 a jedná se prakticky o nejstarší pojišťovnu u nás. Během několika let se tato společnost vypracovala v největší pojišťovací společnost u nás. Stala se v podstatě jedinou pojišťovací společností, které byla umožněna činnost v období totality od roku 1948 do roku 1989.

Reklama

Velmi silnou pozici si ovšem Česká pojišťovna vydobyla i po pádu totalitního režimu. I ve vysoce konkurenčním prostředí patří Česká pojišťovna mezi nejoblíbenější bankovní ústavy u nás. Základem stability České pojišťovny je bezesporu ta skutečnost, že patří do velmi silné skupiny Generali PPF Holding B.V. Mimo samotnou Českou pojišťovnu působí v České republice i několik dalších společností patřících pod tuto velkou finanční skupinu. Na mysli máme zejména Penzijní fond České pojišťovny a ČP Invest.

Mezi pojišťovnami na českém trhu zaujímá s počtem více než 10 milionů uzavřených pojistných smluv Česká pojišťovna jednu z čelních pozic. Když bychom měli mluvit o jednotlivých pojistných produktech, které nabízí tato pojišťovna, tak je třeba zmínit například životní pojištění, pojištění majetku a také pojištění odpovědnosti za škody. Zapomenout ovšem nelze ani na hypotéky a mnohé jiné typy úvěrů. Jiné společnosti, jako je například pojišťovna Kooperativa, zcela jistě hypoteční úvěry nabídnout nemohou.

Zapomenout bychom určitě neměli ani na povinné ručení motorových vozidel. To je v podstatě jedním z nejtradičnějších pojišťovacích produktů České pojišťovny. Povinné ručení je možné uzavřít u České pojišťovny jako klasickou formou, tedy prostřednictvím papírového formuláře, tak i online. Tato varianta je pochopitelně zvýhodněna více.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny nese přízvisko ideální. Do jaké míry ale je pro klienta ideální? Na první pohled nejpřitažlivější je bezpochyby to, že se neplatí nic za její vyřízení. S sebou nese ale i další výhody.

Půjčka od České spořitelny

Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna každoročně sbírá nejrůznější ocenění, jako třeba nejdůvěryhodnější banka roku. Pravdou je, že na tuzemském finančním trhu představuje stálici, která poskytuje klientům to, co jim v dnešním světě schází – jistotu propojenou s tradicí. Půjčka od České spořitelny prošla během let vývoj…


Produkty společnosti Ferratum

Produkty společnosti Ferratum

Půjčky jsou v současné době velmi diskutovanou záležitostí, jelikož penízen potřebují prakticky všichni a vybírat je možné mezi velkým množstvím poskytovatelů úvěrů. V první řadě jsou jimi banky, které ovšem nepůjčí každému člověku.

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking umožňuje ovládání vašich účtů kdykoli si vzpomenete. Služba je snadno dostupná na území celé České republiky i v zahraničí. Kdykoli a kdekoli tak můžete mít přehled o všem, co se s vašimi financemi děje.