verze pro tisk

Půjčka na vyplacení exekuce a další poskytování finančních prostředků

19. duben 2012 Půjčka na vyplacení exekuce a další poskytování finančních prostředků

Jistě se shodneme na tom, že dostat se do dluhů není žádný med a pokud vám hrozí exekuce, je to ještě horší. Naštěstí je tu ale společnost Housing Invest s.r.o., rychle rostoucí, dynamická společnost, která pomůže s dluhy a odežene hrozbu exekutora asi jako krucifix čerta. Společnost se specializuje na výkup nemovitostí, řešení exekucí a dražeb a úvěry pro podnikatele. Výhodami společnosti je to, že je nezávislá na bankovních či pojišťovacích skupinách, zaručuje 100% služby nebo to, že nabízejí širokou škálu produktů. Mezi těmi je zmíněný výkup nemovitostí. Housing Invest vám vyplatí až 70% tržní hodnoty nemovitosti. To je výhodné pro klienty, kteří s prodejem své nemovitosti spěchají a nemají tedy čas čekat: pokud jim hrozí zmíněná exekuce nebo mohou výhodně koupit jinou nemovitost. Přesná částka, kterou za svou nemovitost dostanete, je určena po fyzické prohlídce odhadcem.

Reklama

I když už jste postižení exekucí, máte šanci se zachránit. Společnost Housing Invest nabízí službu vyplácení exekucí – společnost stávající exekuci zastaví a poskytne vám úvěr, který pravděpodobně budete krýt nemovitosti. Jeho výše by neměla přesáhnout 50% tržní hodnoty vaší nemovitosti, úvěr je poskytnut nejvýše na půl roku. Získáte ho bez nutnosti platit předem nějaké poplatky, bez měsíčních splátek, prokazování příjmů a nahlížení do registrů a jako bonus máte možnost předčasného splacení bez úvěrových sankcí. Tento úvěr je rychlý způsob, jak zajistit dostatek peněz na splacení stávajícího dluhu a tedy odehnání exekutora.

Housing Invest je tedy společnost nabízející pomoc s dluhy. Specializují se na nebankovní půjčky a úvěry zajištěné nemovitostí – nabízejí úvěry pro podnikatele, kteří mohou úvěr zajistit i majetkem movitým. Úvěry podnikatelům jsou poskytovány pro obnovu zařízení, expanzi společnosti nebo třeba krytí výpadků v cashflow. Společnost nepožaduje žádné kontroly účetnictví nebo daňových přiznání. Kontakty na společnost, stejně jako soupis nabízených produktů a ohlasy spokojených klientů najdete na webových stránkách společnosti, housing-invest.cz.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Exekuce a dražba nemovitosti

Exekuce a dražba nemovitosti

Exekuce a dražba nemovitosti představuje poslední variantu řešení problémů se splácením finančních pohledávek. I absolutně neřešitelná situace však může mít svá východiska. Možností může být třeba úvěr na exekuce.

Refinancování půjčky versus exekuce

Refinancování půjčky versus exekuce

Co je to vlastně refinancování půjčky? A jak vám to může pomoci vyřešit situaci, kdy nemáte peníze na pravidelné měsíční splátky? To jsou otázky, které napadají ty, kteří mají finanční závazky ať už u bankovních, nebo nebankovních společností a dostali se do tíživé finanční situace.


SMS půjčka se skvělými podmínkami

SMS půjčka se skvělými podmínkami

Sháníte menší obnos peněz a nechcete obtěžovat své známé či příbuzné? Pak je tu pro vás SMS půjčka, která vám umožní získat peníze ve výši až 5.000 Kč, a to během pouhých několika minut. Přes portál MobilPůjčka.cz si lze o SMS půjčku zažádat prostřednictvím online formuláře, případně lze využít také…

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Potřebujete půjčit peníze, ale nemůžete se obrátit na rodinu ani přátele? Rychlé nebankovní půjčky jsou vhodnou variantou pro všechny klienty. Rychlá nebankovní půjčka na učet vám vytrhne trn z paty. Můžete si vybrat půjčky dlouhodobé i krátkodobé.