verze pro tisk

Půjčka na vyplacení exekuce a další poskytování finančních prostředků

19. duben 2012 Půjčka na vyplacení exekuce a další poskytování finančních prostředků

Jistě se shodneme na tom, že dostat se do dluhů není žádný med a pokud vám hrozí exekuce, je to ještě horší. Naštěstí je tu ale společnost Housing Invest s.r.o., rychle rostoucí, dynamická společnost, která pomůže s dluhy a odežene hrozbu exekutora asi jako krucifix čerta. Společnost se specializuje na výkup nemovitostí, řešení exekucí a dražeb a úvěry pro podnikatele. Výhodami společnosti je to, že je nezávislá na bankovních či pojišťovacích skupinách, zaručuje 100% služby nebo to, že nabízejí širokou škálu produktů. Mezi těmi je zmíněný výkup nemovitostí. Housing Invest vám vyplatí až 70% tržní hodnoty nemovitosti. To je výhodné pro klienty, kteří s prodejem své nemovitosti spěchají a nemají tedy čas čekat: pokud jim hrozí zmíněná exekuce nebo mohou výhodně koupit jinou nemovitost. Přesná částka, kterou za svou nemovitost dostanete, je určena po fyzické prohlídce odhadcem.

Reklama

I když už jste postižení exekucí, máte šanci se zachránit. Společnost Housing Invest nabízí službu vyplácení exekucí – společnost stávající exekuci zastaví a poskytne vám úvěr, který pravděpodobně budete krýt nemovitosti. Jeho výše by neměla přesáhnout 50% tržní hodnoty vaší nemovitosti, úvěr je poskytnut nejvýše na půl roku. Získáte ho bez nutnosti platit předem nějaké poplatky, bez měsíčních splátek, prokazování příjmů a nahlížení do registrů a jako bonus máte možnost předčasného splacení bez úvěrových sankcí. Tento úvěr je rychlý způsob, jak zajistit dostatek peněz na splacení stávajícího dluhu a tedy odehnání exekutora.

Housing Invest je tedy společnost nabízející pomoc s dluhy. Specializují se na nebankovní půjčky a úvěry zajištěné nemovitostí – nabízejí úvěry pro podnikatele, kteří mohou úvěr zajistit i majetkem movitým. Úvěry podnikatelům jsou poskytovány pro obnovu zařízení, expanzi společnosti nebo třeba krytí výpadků v cashflow. Společnost nepožaduje žádné kontroly účetnictví nebo daňových přiznání. Kontakty na společnost, stejně jako soupis nabízených produktů a ohlasy spokojených klientů najdete na webových stránkách společnosti, housing-invest.cz.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

Hodně lidí se dostalo k exekutorovi kvůli tomu, že si vzali půjčku od podvodné firmy. Museli platit vysoký poplatek a navíc vrátit peníze v šibeničním termínu, a to se jim stalo osudným. I když podvodníci mizí díky novele, ještě na ně narazit můžete.

Exekuce a dražba nemovitosti

Exekuce a dražba nemovitosti

Exekuce a dražba nemovitosti představuje poslední variantu řešení problémů se splácením finančních pohledávek. I absolutně neřešitelná situace však může mít svá východiska. Možností může být třeba úvěr na exekuce.


Refinancování půjčky versus exekuce

Refinancování půjčky versus exekuce

Co je to vlastně refinancování půjčky? A jak vám to může pomoci vyřešit situaci, kdy nemáte peníze na pravidelné měsíční splátky? To jsou otázky, které napadají ty, kteří mají finanční závazky ať už u bankovních, nebo nebankovních společností a dostali se do tíživé finanční situace.

SMS půjčka se skvělými podmínkami

SMS půjčka se skvělými podmínkami

Sháníte menší obnos peněz a nechcete obtěžovat své známé či příbuzné? Pak je tu pro vás SMS půjčka, která vám umožní získat peníze ve výši až 5.000 Kč, a to během pouhých několika minut. Přes portál MobilPůjčka.cz si lze o SMS půjčku zažádat prostřednictvím online formuláře, případně lze využít také…