verze pro tisk

Šikovné nebankovní půjčky

20. duben 2012 Šikovné nebankovní půjčky

Společnost ACM Money Česká republika, leader na trhu zajištěných úvěrů, nabízí nebankovní půjčky. Snahou společnosti je nabízet seriózní služby nebankovního charakteru, přitom bez podvodů, lichvy a skrytých poplatků.

Reklama

Produkt Moje půjčka nabízí možnost úvěru krytého nemovitostí s úrokem, který začíná na 11,88 %, splátky si můžete nastavit až na dvacet let.

Půjčky bez registru– to je jedním ze znaků, kterými je tato služba typická. Společnost nenahlíží do registru dlužníků, na rozdíl od bank nezkoumá, zda nedlužíte peníze někde jinde. Celou půjčku kryjete nemovitostí v osobním vlastnictví. Stejně tak jsou poskytovány půjčky bez ověřování příjmů. Ke schválení této půjčky budete potřebovat platný občanský průkaz, nemovitost v osobním vlastnictví, aktuální výpis z katastru nemovitostí, nabývací listinu (kterou prokážete, že jste vlastníkem nemovitosti – může jít o kupní smlouvu, darovací smlouvu a pod.). V Praze a blízkém okolí můžete ručit i družstevním bytem v osobním vlastnictví.

Tato americká hypotéka je poskytována skutečně na cokoli – použít ji můžete na rekonstrukci domu, konsolidaci, nákup dárků, letní dovolenou či jako podnikatelský úvěr. V případě, že chcete tento úvěr použít pro vyplacení exekuce, je tu podmínka, že exekuce mohou být nejvýše dvě a zástava jedna. Zástava by měla dosahovat 50% výše požadovaného úvěru.

Tyto rychlé půjčky bývají poskytovány opravdu rychle – v případě, že vám společnost půjčku schválí, dostanete zálohu ihned po podpisu smlouvy.

Na stránkách produktu www.mojepujcka.cz se dočtete kompletní informace týkající se možnosti čerpání půjčky bez registru - najdete zde detailní vzory všech smluv, služby společnosti můžete probrat na internetovém fóru. Odkaz na něj najdete přímo na stránkách www.mojepujcka.cz. Stejně tak můžete vyplnit formulář se žádostí o půjčku, eventuálně na stránkách najdete telefonní číslo na bezplatnou linku, na které zjistíte, jaké máte možnosti. Aby byla ochrana proti podvodům, podvodným úvěrům a lichvě kompletní, před podpisem smlouvy ji s vámi poradce celou projde a vysvětlí, co se v ní píše. Navíc v případě, že se dostanete do stavu, kdy nebudete schopni splácet – ať už dlouhodobě, nebo se jen zpozdíte se splátkou, můžete zažádat o úpravu platebního kalendáře.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

iPůjčkyOnline.cz

pondělí, 14. květen 2012
23:07

Sháníte rychle půjčky bez registru? Zkuste www.ipujckyonline.cz, kde naleznete kompletní srovnání půjček online!


posted by: iPůjčkyOnline.cz (info(a)ipujckyonline.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Nebankovní půjčky bez poplatku přinášejí lepší podmínky vyřízení půjčky pro klienta. Žádné poplatky předem a urychlení celého procesu, to jsou dvě hlavní výhody této nové služby.

Výhody a nevýhody nebankovní půjčky

Výhody a nevýhody nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky se v posledních letech staly fenoménem, o čemž svědčí i velké množství smluv uzavřených mezi poskytovateli a žadateli. Setkat se s nimi lze prakticky všude v kterýchkoli médiích. Nejčastěji se ovšem jedná o internet, který je doslov


Nebankovní půjčky Provident

Nebankovní půjčky Provident

V životě nastanou i situace, kdy je nedostatek financí. Může se jednat o menší finanční částky, ale také o větší obnos financí. Pokud právě vy potřebujete půjčit menší obnos peněz, zkuste si sjednat snadnou půjčku společnosti Ferratum.

Jak mohou být nebankovní půjčky rychle vyřízeny

Jak mohou být nebankovní půjčky rychle vyřízeny

Nebankovní půjčky jsou vhodné ve chvíli, kdy z nějakých důvodů nemůžete zažádat o půjčku u své banky. Bankovní ústavy většinou poskytují půjčky pouze ve chvíli, kdy máte vysokou bonitu, to znamená, že nejdou do nějakého rizika. Nebankovní společnosti oproti tomu nabízejí půjčky i osobám, které nap…