verze pro tisk

Sjednání povinného ručení

25. červen 2011 Sjednání povinného ručení

Nejste spokojeni se svým stávajícím povinným ručením nebo jste si zakoupili zbrusu nový automobil, který je potřeba pojistit? Uvažujete o tom, kterou pojišťovnu zvolit, aby vám vyhovovala suma a přitom jste získali kvalitní ručení? Jenže při představě obíhání a shánění informací ve všech možných institucích, které pojištění nabízí, se vám do toho nechce? A máte doma internet, kde se informace mohou snadno najít?

Reklama

V tom případě nezoufejte a ve vyhledavači si zadejte povinné ručení srovnání a během pár minut si v klidu domova vyhledejte takové, které vám bude vyhovovat jak cenovou relací, tak nabízenými službami. V momentě, kdy najdete to pravé, stačí už jen vyplnit on-line žádost a odeslat.

Výše povinného ručení je odvislá od stáří automobilu, síly motoru a mnoha dalších faktorů, které jsou zapsány ve velkém technickém průkazu, které je potřeba velmi pečlivě vyplnit, aby vaše povinné ručení mělo ty správné rozměry. Během pár hodin se vám vrátí potvrzovací odpověď a další informace.

Pak už jen stačí počkat, až se vám v poštovní schránce objeví smlouva, kterou si pořádně pročtete, po souhlasu podepíšete a odešlete zpět. Ta je zasílána většinou do dvou dnů. V ten moment je vaše povinné ručení platné a na vás je už jen toto zaplatit. Se smlouvou dostanete i takzvanou zelenou kartu, kterou je potřeba mít vždy po ruce a to pro případ silniční kontroly.

Při vyplňování on-line smlouvy si ještě pořádně promyslete, jakým způsobem chcete platit. Je zde možnost rozdělit si platbu na čtvrtletní, či pololetní splátky nebo uhradit jednorázově celou sumu, která platí na celý rok. Služby jsou to naprosto dokonalé, přizpůsobené požadavkům a přáním klientů.

Už jste našli to svoje povinné ručení a vyplnili svoji on-line žádost? Gratulujeme, právě jste si pojistili svoje auto proti havárii, kterou ani nemusíte zavinit vy sami.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nebankovní půjčky Provident

Nebankovní půjčky Provident

V životě nastanou i situace, kdy je nedostatek financí. Může se jednat o menší finanční částky, ale také o větší obnos financí. Pokud právě vy potřebujete půjčit menší obnos peněz, zkuste si sjednat snadnou půjčku společnosti Ferratum.

Výhodné půjčky Provident

Výhodné půjčky Provident

Hledáte nejlepší řešení financování svých snů a přání?


Zprostředkování hypotéky zdarma: Jak na to?

Zprostředkování hypotéky zdarma: Jak na to?

Při sjednávání hypotéky máte několik možností. Zdaleka ne všechny se však vyplatí. Při neopatrném postupu se totiž může stát, že za hypotéku zaplatíte nemalé finanční prostředky ještě před tím, než vám vůbec bude poskytnuta. V tomto článku se doz

Půjčka přes internet: Lze ji získat do 15 minut

Půjčka přes internet: Lze ji získat do 15 minut

Půjčka přes internet je v posledních letech velkým fenoménem. Dokazují i to pravidelné průzkumy mezi občany, kteří si tento typ půjčky velmi oblíbili. A je to dáno několika důvody. Mezi relativní novinku lze zařadit půjčku, kterou poskytuje Kredito24.