verze pro tisk

Služby havarijního pojištění

20. září 2012 Služby havarijního pojištění

Každý z nás si jistě pamatuje na situaci, kdy se stal součástí některé z dopravních nehod. Jako účastník dopravní nehody má člověk mnohé možnosti, které jsou v mnohých případech odlišné. Záleží pouze na tom, jakou roli daný člověk při dopravní nehodě vlastně hraje. Jestliže se jedná o roli viníka, pak mu nestačí klasické povinné ručení 2012 a musí mít uzavřené pojištění nadstandardní.

Reklama

Jinými slovy, ideální volbou pro každého motoristu se stává havarijní pojištění. Mít nějakou havárii, kterou si člověk zaviní sám, pak již nemusí být z pohledu finančních prostředků až tak tragické. Havarijní pojistka je schopna člověku natolik pomoct, že nebude muset platit za případné škody žádné peníze navíc. Je nutné ji ale výhodně u některé pojišťovny uzavřít, pomoci vám u toho může i povinné ručení kalkulačka .

Pojišťovacích společností funguje v České republice velké množství a určitě si můžeme vybírat i takové, které mohou poskytovat jak nejlevnější povinné ručení , tak samozřejmě také kvalitní havarijní pojistky. Pak není nutné hledat žádnou konkurenci a stačí se pojistit v obou případech u jedné spolehlivé pojišťovací společnosti, která nabízí takovéto široké portfolio pojišťovacích produktů.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking umožňuje ovládání vašich účtů kdykoli si vzpomenete. Služba je snadno dostupná na území celé České republiky i v zahraničí. Kdykoli a kdekoli tak můžete mít přehled o všem, co se s vašimi financemi děje.


Než si pořídíte hypotéku

Než si pořídíte hypotéku

Potřebujete si půjčit peníze od banky, abyste si splnili svůj dávný sen o vlastním bydlení? Tento hypoteční úvěr nebo zkráceně hypotéka, se v drtivé většině poskytuje na delší čas. Zajišťuje se zástavním právem nemovitosti a pro její vyřízení.

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka vám může dopomoci k vlastnímu bydlení nebo k rekonstrukci toho stávajícího. Partnerem vám bude i v případě, že již máte vyřízen nějaký úvěr, který však pro vás jako klienta není dvakrát výhodný. Jedná se o refinacování hypotéky.