verze pro tisk

Společnost Diamonds International Corporation a.s.

25. červen 2011 Společnost Diamonds International Corporation a.s.

Naše společnost, založená v roce 2005, se nezabývá pouze výrobou a prodejem originálních diamantových šperků, ale i poradenstvím v investicích a samotnému investování do drahých kamenů. V současné době tvoří většinu obratu společnosti obchod s investičními diamanty, avšak originální diamantové šperky si získávají stále větší oblibu u zákazníků nejen z České republiky, ale i z mnoha dalších zemí jako jsou například Slovensko, Maďarsko, Polsko, ale třeba i Honkong, kde Diamonds International Corporation založila svou dceřinou společnost. Důkazem, že společnost nemusí mít několikaletou tradici mluví třeba fakt, že jen za rok 2008 činil obrat D.I.C. téměř 400 milionů korun, tím pádem má tato společnost svoje místo na obchodu s drahými kameny a snaží se být jedničkou nejen v Evropě.

Reklama

Diamanty na vlastní oči

Aby měl klient pevnou představu o našich výrobcích, otevřela Diamonds International Corporation první showroom v roce 2007 v Bratislavě, dále následovalo otevření v Bělehradu a to v roce 2009. Česká republika se shoowroomu dočkala v roce 2008, kdy byl slavnostně otevřen historicky první český diamantový klub v centru Prahy. V tento den kromě jiného také byla zahájena exklusivní spolupráce s celosvětově uznávanou módní návrhářkou Blankou Matragi.

Společnost Diamonds International Corporation se do podvědomí dostala také i díky významným událostem, kterou byla součástí. Například to byla soutěž ženské krásy Miss Universe SR 2009, pro kterou vyrobila diamantovou zlatou korunku.

Kvalita od Diamonds International Corporation a spokojenost především

Naše společnost dbá na to, aby byl klient co nejvíce spokojen s námi nabízeným zbožím, proto je každý diamant od D.I.C. opatřen certifikátem předních geologických laboratoří, akceptovaných po celém světě. Abychom si zachovali náš nadstandardní přístup, přikládáme certifikáty nejen k samotným drahým kamenům, ale i ke kamenům, které jsou zasazeny do šperku. Tento postup je sice ve světě zcela ojedinělý, ale my ho považujeme za nepsané pravidlo.

Společnost Diamonds International Corporation je jako jediný český zástupce členem a akcionářem Antverpské diamantové burzy Beurs voor Diamanthandel, která patří mezi nejstarší diamantové burzy na světě. Veškeré šperky pocházejí z vlastních dílen a jsou chráněny nejen ochrannou známkou a výrobní značkou, ale také i puncovní značkou dle platné legislativy.

Staňte se i Vy naším klientem a napište nám, jak jste spokojeni s našimi službami jako nám napsal pan Pavel:

„Přemýšlel jsem, co bych dal manželce ke zlaté svatbě, kterou v letošním roce oslavíme. To, že je již semnou tolik let, je samo o sobě důvodem k pořádnému a kvalitnímu dárku. Dal jsem na radu syna, který mi poskytl kontakt na firmu Diamonds International Corporation. Ta mi nabídla exklusivní kolekci šperků a problém s dárkem byl rázem vyřešen. Moje manželka byla z dárku velmi nadšena a mě tak spadl kámen ze srdce.“

Patrik K. 32 let

Rozhodl jsem se, že udělám své manželce radost a koupím jí na narozeniny nějaký nádherný šperk. Nejprve jsem váhal jaký, ale pak jsem narazil na Diamonds International Corporation. Naprosto mě uchvátili jejich diamantové šperky a to hlavně proto, že jsou prestižně vyrobeny. Společnost má totiž vlastní dílny, kde se tyto šperky vyrábí a navíc spolupracuje s několika světovými návrháři jako je například Blanka Matragi. To zaručuje jedinečnou originalitu těchto navržených šperků. Po zhlédnutí jejich internetových stránek jsem se vydal do showroomu osobně, abych nějaký ten šperk vybral. Samozřejmě vím, co má moje žena ráda, ale i tak jsem byl v koncích. Šperky byli jeden hezčí než druhý a já měl strach, abych se manželce zavděčil. S tím mi ale hravě pomohli a společnými silami jsme vybrali nádherné náušnice. Manželka byla překvapená a naprosto okouzlená vybraným šperkem. Díky tomu vím, že kdykoliv jí budu chtít udělat radost, Diamonds International Corporation je tou správnou volbou.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]

Čtěte také...

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Možná si občas říkáte, že vedení účetnictví je opravdu zlo. Opak je pravdou, vůbec tomu tak být nemusí, stačí si vše umět správně zařídit a uvidíte, že vše půjde, jako na drátkách. Takové účetnictví musí být vždy zcela v pořádku, aby vše šlapalo, ta

Produkty společnosti Ferratum

Produkty společnosti Ferratum

Půjčky jsou v současné době velmi diskutovanou záležitostí, jelikož penízen potřebují prakticky všichni a vybírat je možné mezi velkým množstvím poskytovatelů úvěrů. V první řadě jsou jimi banky, které ovšem nepůjčí každému člověku.


Essox půjčky

Essox půjčky

Essox pújčky jsou určeny těm, kteří uvažují o půjčení peněz od nebankovní společnosti. Peníze můžete třeba použít na koupi nového automobilu, na vybavení domácnosti i na zaplacení luxusní dovolené.

Půjčky Home Credit

Půjčky Home Credit

Předním poskytovatelem půjček u nás se stala společnost Home Credit a.s.. Jde o společnost, jež si za patnáct let své existence získala mnoho a mnoho spokojených klientů, kteří ji dnes a denně vyhledávají, aby se jí svěřili se svým finančním problémem.