verze pro tisk

Společnost s.r.o. a její sídlo

14. květen 2011 Společnost s.r.o. a její sídlo

Každá správná společnost s.r.o. by měla mít své sídlo. Ovšem existují i tací majitelé, kteří z jakéhokoliv důvodu nepotřebují mít vlastní kancelářské prostory. Společnosti, zabývající se těmito problémy, mají ve své nabídce i možnost zabezpečení registračního sídla společnostem, které by rády těchto služeb využívaly. Takovéto, dá se říct virtuální, registrační sídlo, využívají především majitelé firem, kteří nežijí trvale v místě podnikání nebo se jedná o zahraniční vlastníky.

Reklama

Zvolte vhodné sídlo společnosti

V případě, že chce mít majitel své registračné sídlo na opravdu lukrativní adrese, je toto pro něho optimální řešení. Sídlo firmy lze objednat i při založení nové společnosti, prodeji, ale i jako samostatnou službu již existujícím firmám. Do nabídky služeb poskytování registračních sídel, je zahrnuto několik bodů. Je to poskytnutí sídla společnosti, možnost přijímání pošty s následující informovaností emailem, pronájem zasedacích místností, webové a emailové služby, faxové služby a v neposlední řadě i možnost doposílání pošty na zvolenou adresu.

Problémy se založením s.r.o.

Pokud teprve uvažujete o založení vlastní s.r.o., tyto pořizovací společnosti mají ve své nabídce i predaj firiem. Ty byly založené výlučně za účelem prodeje. Nikdy nevykonávaly žádnou činnost, jsou bez jakékoliv obchodní historie a závazků, pohledávek a mají stoprocentně splacené základní jmění. Začít podnikat s takovouto společností, můžete již během pár hodin. To znamená, již v průběhu jejího prodeje. Firmy jsou připravené k okamžitému prodeji se všemi právními dokumenty.

Formalit pro založení s.r.o. je skutečně mnoho

Zápis do obchodního registru trvá jen pár dnů. Je to opravdu velice šikovný způsob získání své vlastní společnosti, neboť založenie firmy je docela komplikovaný proces. Pokud se tedy chce podnikatel vyhnout martiriu papírování a shánění všemožných dokumentů, s následujícím obíháním několikerých úřadů, je toto pro něho optimální cesta k získání své vlastní s.r.o. Společnosti nabízející tyto bezesporu výhodné služby, se o vše postarají samy.

V konečném souhrnu všech faktů, sídlo s.r.o., je opravdu velice důležitým článkem každého podnikání. A ať jsou podnikatelé zkušení či začínající, mají ve společnostech nabízející tyto služby, veškerou podporu a profesionální zkušenosti a v neposlední řadě osobitý přístup ke každému klientovi. V případě, že opravdu nepotřebujete vlastní kanceláře, se s důvěrou obraťte na slovo vzaté odborníky.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou a to ve výši až 10 000 Kč. V případě opakovaných půjček si můžete půjčit až 50 000 Kč. Pojem rychlá půjčka zde nabírá novou dimenzi.


Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Možná si občas říkáte, že vedení účetnictví je opravdu zlo. Opak je pravdou, vůbec tomu tak být nemusí, stačí si vše umět správně zařídit a uvidíte, že vše půjde, jako na drátkách. Takové účetnictví musí být vždy zcela v pořádku, aby vše šlapalo, ta

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi …