verze pro tisk

Spolehněte se na povinné ručení

26. únor 2011 Spolehněte se na povinné ručení

Když se řekne povinné ručení, tak se mnohým vybaví povinný druh pojištění, který prostě musejí uhradit v případě, že užívají některé motorové vozidlo. Určitě ovšem na povinné ručení není nutné pouze nadávat, jelikož v případě uzavření opravdu kvalitního pojišťovacího produktu tohoto druhu se člověk může ve voze cítit opravdu bezpečně a v případě nepříjemností způsobených jiným řidičem může vyváznout velmi dobře. Jak jsem si uzavíral povinné ručení, tak mě mimo samotnou výši pojistného zajímala také spousta věcí, které se k povinnému ručení jako takovému vztahovaly.

Reklama

Bonusy povinné ručení České pojišťovny

Pokud se podíváme na první z těchto bonusů, tak zjistíme, že spočívá v tom, že povinné ručení u České pojišťovny je schopno ochránit pojištěného také před dopady škod, které může svým jednáním způsobit třetí osobě. Velkou výhodou tohoto povinného ručení je také ta skutečnost, že jsem získal při uzavření bonus 55%, který mi byl převeden z mé stávající pojišťovny. Jinak jej ale také může klidně převzít některý ze členů rodiny, takže by nebyl problém jej převést i na mou manželku.

Výhodné uzavření pojištění online

Další výhodou je určitě také to, že jsem si mohl uzavřít povinné ručení online. Jednoduše jsem si sedl ke svému počítači, nalistoval jsem si příslušné stránky České pojišťovny a povinné ručení si uzavřel online hned za několik okamžiků. Jinak ale určitě nemusí mít člověk strach z toho, že by se o něj Česká pojišťovna nebyla schopna fyzicky při nějakých nejasnostech postarat, jelikož poboček po celé naší zemi má obrovské množství.

Asistenční služby České pojišťovny

Velkým plusem také byly po určité době užívání automobilu asistenční služby České pojišťovny, kterých jsem užil v úplně banální situaci, kdy mi došel cestou ze služební cesty benzín a já to měl na nejbližší benzínovou pumpu minimálně 20 kilometrů. I takové situace se bohužel stávají, nicméně s kvalitním povinným ručením mají řešení!

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…

Bankovní půjčky

Bankovní půjčky

Banky nabízí svým klientům celou řadu produktů, mezi něž se řadí také bankovní půjčka neboli úvěr. Tento produkt je nejvyužívanější. Jedná se o poskytnutí peněžních prostředků na dosavadní potřeby, které si nemůžete za vlastní finance koupit.