verze pro tisk

Spořicí účet u AXY

5. červen 2011 Spořicí účet u AXY

Když se řekne AXA, tak se většině lidí vybaví spolehlivá pojišťovací společnost, která je jedním z lídrů v této oblasti nejen v tuzemsku, ale také v některých zahraničních zemích. AXA nabízí hned několik zajímavých pojišťovacích produktů, přičemž hodně známý je například spořicí účet AXY. Tento účet je nabízen prakticky všem lidem, kteří potřebují mít svůj bankovní účet jako ideální bankovní spojení a také potřebují efektivně ušetřit nějaké další finanční prostředky.

Reklama

Spořicí účet, který pojišťovna AXA nabízí, má hned několik hlavních výhod, díky kterým je tak žádanou záležitostí. V první řadě je třeba konstatovat, že za založení samotného účtu nemusí klienti společnosti AXA platit ani korunu. Velkým plusem je bezesporu také procentuální úroková sazba, již tento spořicí účet nabízí. Činí velmi příjemná 3%.

Důležitý je z hlediska kvality tohoto spořicího účtu také spořicí bonus. Jinak bychom také měli jmenovat to, že spořicí účet je možné také v případě akutní potřeby peněz velmi rychle vypovědět a disponovat finančními prostředky, které byly na tomto účtu našetřeny. U mnohých terminovaných vkladů anebo jiných bankovních účtů nebyla tato varianta možná a na peníze klienti čekali velmi dlouhou výpovědní dobu.

Peníze na spořicím účtu u pojišťovny AXA je možné využít prakticky na cokoli, na co je bude člověk potřebovat. AXA disponuje také spoustou kamenných poboček po celé České republice, takže není problém se o jakémkoli spoření poradit přímo s odborníky.

Některé jiné pojišťovny, jako je třeba pojišťovna Direct, takovýmito možnostmi zcela jistě nedisponují a sázejí zejména na internetové spojení mezi nimi a klienty. Pokud potřebujete opravdu velmi kvalitní spořící účet, na který je možné se v každé situaci spolehnout, tak právě spořící účet od AXY určitě nezklame!

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Potřebujete půjčit peníze, ale nemůžete se obrátit na rodinu ani přátele? Rychlé nebankovní půjčky jsou vhodnou variantou pro všechny klienty. Rychlá nebankovní půjčka na učet vám vytrhne trn z paty. Můžete si vybrat půjčky dlouhodobé i krátkodobé.


Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Půjčka před výplatou II.

Půjčka před výplatou II.

Mnoho lidí poznalo tu situaci, že pár dní před výplatou nemělo na účtu takřka ani korunu a o peněžence platilo to samé. A všichni se shodnou, že se jedná o velice nepříjemnou situaci, neboť přeci jen člověk musí z něčeho žít. Jestliže jste také v tak