verze pro tisk

Státní podpora u stavebního spoření je stále výhodná

27. duben 2012 Státní podpora u stavebního spoření je stále výhodná

Stavební spoření patří mezi produkty, které mají stále ještě poměrně velkou oblibu. Je zapotřebí říct, že mnohé stavební spořitelny mohou nabídnout velmi zajímavé podmínky prakticky každému člověku. Pokud člověk volí takovéto stavební spořitelny, tak může ušetřit poměrně velké peníze. Stavební spoření v současné době nabízí hned několik různých možností, které určitě stojí za zmínku.

Reklama

V první řadě je stavební spoření prostředkem spoření finančních prostředků s podporou státu. Jen velmi složitě bychom mimo penzijního připojištění hledali některé jiné produkty, které by mohly být takto výhodné. Každý rok člověk získá další peníze navíc, které se mu mohou pochopitelně hodit. Stavební spoření státní podpora je sice méně výhodnější, než tomu bylo u stavebního spoření za starých podmínek, nicméně z hlediska výdělku se pochopitelně stále ještě z mnohých jiných finančních produktů vyplatí nejvíce. Stavební spoření lze pochopitelně využít klidně i jiným způsobem. Je pochopitelné, že stavební spoření si mnozí lidé zakládají zejména za účelem pozdějšího možného úvěru ze stavebního spoření.

Jít může klidně o klasické půjčky anebo o takzvané překlenovací úvěry. Ty určitě mohou zaujmout hlavně tím, že si je mohou vzít klidně i lidé, kteří jinak nemají třeba na stavbu prakticky žádné finanční prostředky. Překlenovací úvěr je pochopitelně poměrně rychlý, nicméně z hlediska úrokové sazby se nemusí jednat o zrovna výhodný produkt. Úroková sazba je v tomto ohledu konstantní a není problém se spolehnout na to, že se v průběhu samotného splácení nezmění. Stavební spoření může nabídnout poměrně zajímavé možnosti prakticky každému člověku a volit je možné různé cílové částky dle konkrétních možností každého člověka.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka na bydlení

Půjčka na bydlení

Pořídit si nové bydlení nebo pořádně opravit a vylepšit to stávající je problémem číslo jedna, který zajímá většinu z nás. Jen málokdo však má na to, aby si sám osobě ušetřil dostatek peněz, které by měl pro úpravu bydlení či koupi nového k dispozici. Proto existuje půjčka na bydlení.

Americká hypotéka

Americká hypotéka

Americká hypotéka představuje jednu z možností, jak si pořídit úvěr třeba na bydlení. Jejím největším přínosem je, že je neúčelová, tzn., že klient nemusí dokládat, na co peníze použije. Podmínkou však je držba nemovitosti a také doklad toho, že klient bude schopen hypotéku splácet.


Hypotéky bez prokazování příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmu jsou ideálním produktem pro ty,kteří nechtějí doložit, kolik vydělávají. Peníze jim budou poskytnuty na základě zástavního práva k nemovitosti. Nebude to však sto procent z odhadní ceny nemovitosti.

Rychlá půjčka do 24 hodin

Rychlá půjčka do 24 hodin

Opravdu rychlá půjčka určitě nemusí být pokaždé nutně výhodná a prakticky každý člověk by si měl dát pozor na to, u jaké společnosti si půjčuje peníze. Třeba rychlá půjčka do 24 hodin může být poměrně nevýhodná v případě, že ji poskytuje některá nezn