verze pro tisk

Triarios: Spolehlivé vedení účetnictví a daňové poradenství pro firmy

8. červenec 2016 Triarios: Spolehlivé vedení účetnictví a daňové poradenství pro firmy

Z některých statistik vyplývá, že velká část firem porušuje zákon o účetnictví. Zejména z hlediska sestavování účetních závěrek a poskytování informací o hospodaření. Znační problémy jsou ale i se samotným vedením účetnictví. Těžko říci, zda zaměstnávají špatné účetní, případně jim účetnictví dělají naprostí laici. V každém případě se vystavují riziku sankcí ze strany finančního úřadu. Pokud mezi takovéto firmy nechcete patřit i vy, svěřte účty do rukou skutečných profesionálů ze společnosti Triarios.

Reklama

20 let zkušeností už něco znamená!

Triarios zajišťuje vedení účetnictví v Praze celé řadě podnikatelských subjektů. Za více než 20 let své existence pomohla dát do pořádku účty a daně stovkám firem, včetně těch nejvýznamnějších, které sídlí v České republice.

Komplexní služby v oblasti firemních daní a účetnictví

Její přednosti spočívají v tom, že poskytuje kvalitní a komplexní služby . Nejde tak pouze o klasické vedení účetnictví, ale například pomáhá i se zastupováním firem při komunikaci s finančním úřadem a dalšími orgány státní správy.

Samozřejmostí je pak také i daňové poradenství, které nabízí velkým firmám i drobným živnostníkům. Jde o způsob, jakým se dá ušetřit na odvodech daní. Kupříkladu vám totiž poradí, jak využívat odpočitatelné položky, kterých zákon umožňuje celou řadu. Mnoho podnikatelů o nich často nemá ani tušení. Až teprve při spolupráci s účetní firmou zjišťují, že doposud odváděli zbytečně moc peněz na daních.

Triarios pomáhá zajistit také audity u větších firem, sestavuje účetní závěrky, nabízí i pomoc v oblasti kompletní rekonstrukce účetnictví. Na firmu se tak můžete spolehnout v jakékoliv oblasti, která se týká firemních financí. Více informací o možnostech spolupráce s firmou Triarios a jejím kolektivu najdete na webových stránkách triarios.cz.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Vedení účetnictví nemusí být noční můra

Možná si občas říkáte, že vedení účetnictví je opravdu zlo. Opak je pravdou, vůbec tomu tak být nemusí, stačí si vše umět správně zařídit a uvidíte, že vše půjde, jako na drátkách. Takové účetnictví musí být vždy zcela v pořádku, aby vše šlapalo, ta

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…


Půjčit si můžete snadno a rychle

Půjčit si můžete snadno a rychle

Potřebujete půjčit peníze, banka vám nepůjčí, protože jste v registru dlužníků, a zároveň nechcete naletět lichvářům a vyděračům? Využijte nabídky serveru snadnapujcka.cz, který nabízí půjčku ihned za transparentních podmínek.

Rychlá půjčka do 24 hodin

Rychlá půjčka do 24 hodin

Opravdu rychlá půjčka určitě nemusí být pokaždé nutně výhodná a prakticky každý člověk by si měl dát pozor na to, u jaké společnosti si půjčuje peníze. Třeba rychlá půjčka do 24 hodin může být poměrně nevýhodná v případě, že ji poskytuje některá nezn