verze pro tisk

Vhodné jednání s pojišťovnami

9. červen 2011 Vhodné jednání s pojišťovnami

Základem výběru správného pojištění a čerpání vhodných pojistek je bezesporu uzavření kvalitního pojištění u určité pojišťovací společnosti. Velmi důležité je v tomto ohledu zejména samotné jednání klientů s pojišťovnami.

Reklama

Správné jednání je bezesporu základem úspěchu v jednání klienta s konkrétní pojišťovnou. Určitě je třeba říct, že jak samotná pojišťovna, tak i klient by se měli chovat v rámci určitých pravidel slušného chování. Je třeba říct, že mezi klienty a pojišťovnami funguje jakýsi přesně definovaný vztah a oba dva se navzájem potřebují.

Pojišťovna nezvládne fungování bez klientů a mnohými lidem se žije velmi špatně bez pojištění. Když bychom měli začít tím, co je v jednání s pojišťovnami nejdůležitější, tak zjistíme, že třeba pojišťovna Kooperativa a mnohé další pojišťovací společnosti tvrdí, že základem je absence lži. Než dojde k uzavření smlouvy mezi klientem a mezi pojišťovnou, určitě by mělo být vše v upřímné rovině. Jakékoli nepravdy, ať už vědomé anebo nevědomé, se v určité fázi jednání mezi oběma subjekty projeví a klient bude ve finále hodně překvapený. Pojišťovna má v tomto ohledu velké možnosti, jak klientovi jasně dát najevo, že se jí jeho falešné jednání vůbec nelíbí!

Když bychom měli mluvit o určitých typech falešného jednání anebo nedorozumění, tak třeba pojišťovna Generali uvádí, že velmi často se klienti snaží pojistit své nemovitosti, které leží v oblastech, jež není možné pojistit! Na mysli máme zejména záplavové oblasti. Právě tady se nacházejí prostory, na které se pojištění určitých pojišťoven nemůže vztahovat. Je to logické, jelikož v určitých oblastech přicházejí záplavy v pravidelných intervalech a pojišťovny by v tomto ohledu byly značně tratné. Tuto skutečnost si většina pojišťovacích společností jasně uvědomuje.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky

Půjčovat si peníze je fenoménem dnešní doby. Doby, kdy se šetřilo jsou dávno pryč a každý může využít té výhody mít peníze na cokoliv hned. Je pravdou, že nároky se zvyšují a na kvalitu bydlení, pracovního života i života vůbec je vyvíjen větší a větší tlak.

Bezva půjčky

Bezva půjčky

Rádi byste si půjčili peníze, ale v bankách se s vámi nebaví? V tom případě se podívejte na webové stránky, které vám představí několik možností, jak se k penězům dostat velmi rychle a prostě jednoduše.


Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Potřebujete rychle půjčit peníze? Obraťte se na Provident , společnost působí na českém trhu od roku 1997 a od té doby uspokojila již tisíce klientů. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří nejen že mají mnoho zkušeností, ale hlavně nabízejí férové jednání. Provident byl založen ve Velké Británii v r…

Tíží vás splácení půjček? Pomoci může refinancování u Equa bank

Tíží vás splácení půjček? Pomoci může refinancování u Equa bank

Pokud vám vadí příliš vysoké splátky u vaší půjčky, nebo máte více půjček najednou a pomalu se v nich ztrácíte, pak můžete zkusit refinancování půjčky. Tuto možnost nabízí kupříkladu Equa bank.