verze pro tisk

Výhodné povinné ručení pro rok 2014: Udělejte si online srovnání a ušetřete

29. leden 2014 Výhodné povinné ručení pro rok 2014: Udělejte si online srovnání a ušetřete

Je nový rok a vy ještě stále nemáte uzavřené povinné ručení? Pak riskujete, že budete platit vysoké pokuty v případě, že vás zastaví policejní hlídka, případně na vás přijdou úřady. Zákonné pojištění vozidel musíte bezpodmínečně mít, povinnost se totiž vztahuje na všechna vozidla, která mají registrační značku či technický průkaz.

Reklama

Počet pojišťoven je velký, umíte se orientovat?

Pokud se teprve nyní chystáte uzavřít povinné ručení pro rok 2014, pak vás určitě zajímá, kde a jak se dá zajistit co nejlevněji. Výhodné povinné ručení dnes nabízí celá řada pojišťoven. Někdy se až člověku zdá, že nabídka je tak rozmanitá, že se v ní dá jen těžko orientovat.

Srovnání povinného ručení

Z toho důvodu je dobré využít internet. Povinné ručení sjednáte online, takže nebudete muset chodit nikam na pobočku pojišťovny. Co ale ještě přínosnější – na internetu se dá provést rychlé srovnání povinného ručení.

Během několika málo okamžiků tak zjistíte, jaká pojišťovna je vám schopna nabídnout nejlevnější povinné ručení. Tedy takové, které vás nejen vyjde na co nejméně peněz, ale zároveň vám poskytne i různé bonusy či výhody.

Ano, i bonusy jsou důležitou složkou, která by vás při sjednání povinného ručení měla rozhodně zajímat. Díky tomu získáte možnost, jak ušetřit na povinném ručení .

ČKP

Pokud chcete mít jasný přehled o tom, jaké pojišťovny v tuzemsku fungují a dá se na ně spolehnout, doporučuji navštívit Českou kancelář pojistitelů . Na jejím webu najdete seznam pojišťoven, které jsou jejími členy.

Sjednání povinného ručení rozhodně neoddalujte. Bez něj se můžete rychle dostat do potíží a také za to řádně a draze zaplatit.

Zajímejte se také o další možnosti pojištění, může se vám to v budoucnu vyplatit.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Výhodné půjčky Provident

Výhodné půjčky Provident

Hledáte nejlepší řešení financování svých snů a přání?

Výhodné investice v podobě půjčky

Výhodné investice v podobě půjčky

Pokud jste již uvažovali o půjčce a byli jste zrazeni tím, že si banky anebo nebankovní společnosti diktují podmínky, máte jedinečnou šanci zvolit novou spolehlivou možnost kvalitní půjčky. Tu představuje aukce půjček, jež přesně vymezí možnosti a variabilitu jednotlivých úvěrů.


Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online představují finanční službu, díky které si můžete půjčit peníze snadno a rychle.Přitom nemusíte vůbec vytáhnout paty z domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří žijí na malém městě nebo vesnici, kde jsou možnosti získat půjčku omezené.

Online půjčka ihned

Online půjčka ihned

Řešení náhlého nedostatku hotovosti nemusí být zas tak složité. Nemusíte obcházet známe a sousedy a hloupě žádat o půjčení peněz. Problém lze vyřešit snadno a rychle a úplně stačí mít doma počítač s připojením k internetu.