verze pro tisk

Výkup bytů za hotové

27. červenec 2012 Výkup bytů za hotové

A už se potýkáte s exekucí nebo potřebujete v rychlosti prodat svůj dům, vždy jde o nelehké a stresující situace, kdy je třeba jednat a rozhodovat se rychle, zároveň ale neškodí narazit na spolehlivého partnera, který vám vaše peníze skutečně vyplatí.

Reklama

Společností, s níž se rozhodně nemusíte bát spolupracovat, je společnost Housing Invest s ručením omezeným. Tato firma má totiž bohaté zkušenosti s výkupem nemovitostí všeho druhu.

Výkup bytů , domů či nemovitostí za hotové oceníte v různých situacích – kupříkladu potřebujete – li se v rychlosti přestěhovat, exekuční nařízení, dražba či spousta jiných situací, v nichž se můžete ocitnout. Obrátíte – li se ale na pracovníky této společnosti, máte slušnou šanci, že získáte až sedmdesát procent tržní hodnoty své nemovitosti. Na účtu je přitom můžete mít i během čtyřiceti osmi hodin. Společnost se navíc postará o veškeré formality, které s výkupem souvisejí.

Stejně rychle, jako výkup domů , bytů a pozemků vám tato společnost pomůže vyřešit i problémy s exekucí. Nejenže společnost podnikne potřebné právní kroky k zastavení exekuce, navíc vám poskytne dostatečně prostředky na splacení dluhu. Takto můžete získat až padesát procent tržní hodnoty své nemovitosti a zachránit se před exekucí svého majetku. Úvěr přitom získáte bez nahlížení do registrů či nutnosti prokazovat své příjmy, stejně jako neplatíte žádné měsíční splátky. Přitom na vrácení peněz máte až šest měsíců.

Krom tohoto pak firma nabízí pomoc podnikatelům – v případě, že potřebujete překlenout výpadek v cashflow, pokrýt druhotnou platební neschopnost, nebo zkrátka potřebujete určitý obnos v krátkém čase. Ručit můžete movitým i nemovitým majetkem.

Společnost Housing Invest zkrátka pomáhá v různých situacích. Výkup bytů za hotové , výkup pozemků, či domů, stejně jako rychlé úvěry nejsou nejmenší problém.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéka na bydlení

Hypotéka na bydlení

Hypotéka na bydlení je nejen možností, jak získat vlastní bydlení, či zrekonstruovat to stávající,ale také jak investovat. Zadlužíte se sice na mnoho let, ale cena nemovitosti, kterou si takto pořídíte, pravděpodobně stoupne.

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny nese přízvisko ideální. Do jaké míry ale je pro klienta ideální? Na první pohled nejpřitažlivější je bezpochyby to, že se neplatí nic za její vyřízení. S sebou nese ale i další výhody.


SMS půjčka ihned na bankovním účtě

SMS půjčka ihned na bankovním účtě

Potkal vás nečekaný výdaj, líbil se vám nový nábytek do vašeho bytu, potřebujete peníze pro vaše dítě (na školní výlet, školní potřeby, aktivity, atd.)? V tom případě pro vás máme řešení, které velmi rychle vyřeší vaše problémy.

Novomanželská půjčka 2013

Novomanželská půjčka 2013

Právě jste si užili svatbu se svou chotí či manželem, plánujete společný život a zjišťujete, že nemáte dost peněz na všechny výdaje, které vás čekají? Líbánky v zahraničí, koupě nového společného bytu, pořízení nábytku a vybavení do něj, věcí, které novomanželé potřebují je velké množství.