verze pro tisk

Začněte podnikat už dnes

24. červen 2010 Začněte podnikat už dnes

Samotné podnikání je lákavou představou pro většinu z nás. Na druhé straně to není vůbec nic jednoduchého, a tak jako i v jiných případech i v podnikání jsou nejtěžší právě začátky. V podstatě potřebujete tyto základní věci: informovanost, dobré rady a pomocnou ruku, elán a chuť něco dokázat. Pokud máte od všeho tu správnou míru, určitě uspějete. Pro začátek není špatné podívat se na nabídky prodeje firem. V sekcích prodej s. r. o. či a.s. si můžete najít přesně to, co by se vám hodilo.

Reklama

Prodej společností a podnikání

Proč je vlastně výhodné pro vás jako začínajícího podnikatele zakoupit si již existující firmu? Jednoduše proto, že si ušetříte spoustu vyřizování, papírování a hlavně váš čas i energii. Dvě posledně jmenované věci jsou nejdůležitější, protože jsou k nezaplacení. Prodej společnosti se týká jak území České nebo Slovenské republiky, tak firem zahraničních. Pokud nechcete využít prodej firem, např. prodej s. r. o., můžete využít alespoň pomocnou ruku při jejím vzniku.Založení s.r.o. totiž není zrovna jednoduché. I proto se vyplatí koupit si již existující společnost.

Prodej s. r. o. a prodej a. s.

Prodej společností, které byly předzaloženy a které mohou být do několika minut vaše, bývá označován jako Ready made. Zkrátka vše je již předpřipraveno pro vás a čeká jen na vaši energii a podnikatelskou invenci. Zakoupit si můžete jak Ready made s. r. o., tak Ready made a. s. Společnosti nesoucí přídomek s. r. o. jsou určeny pro drobné a střední podnikatele. Pokud jsou vaše podnikatelské záměry dalekosáhlejší, pak si zřiďte společnost a. s.

Virtuální sídlo a jeho pozitiva

Snem každého podnikatele jistě je mít sídlo své firmy v některém z velkých měst, nejraději v hlavním městě. Právě tady totiž můžete čekat největší tržby. Navíc firmy fungující ve velkých městech jsou poutavé i pro zákazníky z jiných částí státu. Sídlo ve velkém městě dodává firmě na vážnosti a je tak tou nejlepší reklamou. Jenže přestěhovat se s celým podnikáním do velkoměsta je drahá záležitost. Řešením může být virtuální sídlo. To si zakoupíte na nějaké prestižní adrese, kam vám bude také chodit pošta. Vaše korespondence pak bude obratem poslána do skutečného místa vašeho působení. Virtuální sídlo vám pomůže naplnit vaše sny o velkém podnikání. Není to vlastně nic těžkého. Chce to jen vědět jak na to. Prodej společností může být pro vás podanou rukou. Záleží jen na vás, jestli ji přijmete a využijete.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka pro začínající podnikatele

Půjčka pro začínající podnikatele

Pokud se chcete pustit do samostatného podnikání, ale nemáte potřebné finance, pak je pro vás půjčka pro začínající podnikatele to pravé. Díky mnoha výhodám se už dnes může váš sen o tom, že se stanete úspěšným podnikatelem, stát skutečností.

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online představují finanční službu, díky které si můžete půjčit peníze snadno a rychle.Přitom nemusíte vůbec vytáhnout paty z domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří žijí na malém městě nebo vesnici, kde jsou možnosti získat půjčku omezené.


Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru je přesně to pravé pro toho, kdo potřebuje peníze rychle bez zbytečných prodlev. Je snadno přístupná všem, kteří mají připojení na internet. A jak už sám název napovídá, je určena i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením a teď jen těžko shánějí půjčku.