verze pro tisk

Životní pojištění a jeho možnosti

15. květen 2011 Životní pojištění a jeho možnosti

Uzavřít si životní pojištění by měl prakticky každý člověk, který chce zabezpečit své blízké v případě, že by se mu něco stalo anebo by dokonce došlo na nejhorší, tedy jeho smrt. Životní pojištění nabízí v současné době velké množství společností, které se předhánějí v cenových nabídkách a také v samotném krytí různých situací a zranění.

Reklama

Srovnejte si nabídky životního pojištění

Životní pojištění je ovšem možné bez problémů spočítat prakticky na kterýchkoli stránkách konkrétní pojišťovací společnosti anebo na internetových stránkách, jež pojímají srovnání životního pojištění u více společností. Člověk si tak může přesně udělat představu o tom, kolik bude muset za životní pojištění platit a jaké újmy na zdraví bude toto životní pojištění krýt. Čím vyšší životní pojištění si budete platit, tím bude pochopitelně krýt více možných nebezpečí, které člověku bohužel hrozí. Životní pojištění se musí prakticky pokaždé uzavřít, když člověk žádá o hypotéku.

Pojištění proti neschopnosti splácet

Banky si takto pojišťují to, že v případě neschopnosti splácení klientů díky nemoci či úrazu dostanou své peníze zpět. Životní pojištění musí být v tomto případě stanovené na určité krytí nehod, které si většinou přeje banka. Pravda je ovšem taková, že v současné době není životní pojistka vázaná právě na hypotéku. Uzavřena sice být musí, nicméně prakticky nezávisle na samotné hypoteční smlouvě.

Životní pojištění přináší jistotu

Životní pojištění může uzavírat prakticky každý člověk. Co se týká finančních prostředků, které za pojistku vydá, tak ty se odvíjí od samotného krytí léčebných výloh a také od věku konkrétního pojištěného člověka. Čím je tento člověk mladší, tím pochopitelně částka krytí třeba takové nemoci klesá. Pokud si člověk vezme nějaké nebankovní půjčky typu hypotéky, tak určitě nebude životní pojištění potřebovat. Jinak se bez takovéhoto pojištění ovšem neobejde.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Poštovní spořitelna internetbanking je služba určená pro klienty, kteří chtějí být samostatní, nezávislí a hlavně informovaní o pohybech na svém účtu dvacet čtyři hodin denně. Její zřízení je snadné. I vy tak můžete užívat výhod, které tato služba přináší.

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.


Půjčka na auto

Půjčka na auto

Potřebujete auto? Nebo už váš starý pojizdný miláček dosloužil? Ale co dělat, když do kapsy je hluboko a pořízení nového vozu není nejlevnější záležitostí. Řešením je půjčka na auto.

Půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou určeny klientům, kteří vlastní nějakou nemovitost, jíž je úvěr zajištěn. Maximální výše takovéto půjčky je pak dána tím, na kolik je odborníkem odhadnuta cena nemovitosti, která má být předmětem zástavy.