verze pro tisk

Životní pojištění pomáhá šetřit

28. květen 2011 Životní pojištění pomáhá šetřit

Velmi diskutovaným produktem je bezesporu životní pojištění. Je to právě životní pojištění, které velmi často poskytuje klientům široké spektrum možností. V současné době je možné volit jak klasické životní pojištění, tak i kapitálové životní pojištění, které umožní také výhodně spořit.

Reklama

Co se týká kapitálového investičního životního pojištění, tak to se skládá ze dvou základních složek. První složka spočívá v placení klasického životního pojištění a druhé polovina jsou investice, které si člověk spoří do budoucna. Velmi důležité je dát si pozor u každého životního pojištění zejména na škody, které je schopno toto životní pojištění pokrýt! Základem je pochopitelně pokrytí rizika onemocnění konkrétního člověka.

Nemoci si rozhodně nevybírají, a proto je třeba si sjednat velmi kvalitní pojistku. Výše pojistky se pohybuje dle toho, na jak dlouhou dobu je sjednávána a také dle toho, jak starý je konkrétní pojistník. Pokud bychom měli uvést jako příklad nějaký model životního pojištění, tak například smlouva na 30 let, která je stanovena na krytí v hodnotě jednoho milionu korun, vyjde měsíčně na nějakých 500 korun. Jestliže si člověk chce sjednat investiční kapitálovou pojistku, pak tak klidně může učinit, nicméně smysl má taková pojistka zhruba od nějakých 300 korun za měsíc.

Výnosy ze samotné investiční pojistky jsou různé a odvíjí se od toho, kolik člověk platí za tento typ pojištění měsíčně. Ideální je třeba umořit z takovéhoto pojištění různé půjčky. Jmenovat lze jak bankovní půjčky, tak třeba i Provident půjčky. Daňová úleva může být značná. Když si vezmeme například pojistné nějakých 12 000 korun za rok, tak daňová úleva může činit až 1800 korun. Životní pojištění je velmi dobrou volbou, která určitě není žádným vyhazováním finančních prostředků.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Home Credit online půjčka

Home Credit online půjčka

Spolehlivá Home Credit půjčka online je snadno dosptupná všem, kteří o ni zažádají. Tzn., že vše potřebné vyřídíte všude, kde se dokážete připojit na internet a kde můžete telefonovat. Pak už nic nestojí v cestě tomu, aby peníze brzy došly na váš účet.


Půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou určeny klientům, kteří vlastní nějakou nemovitost, jíž je úvěr zajištěn. Maximální výše takovéto půjčky je pak dána tím, na kolik je odborníkem odhadnuta cena nemovitosti, která má být předmětem zástavy.

Rychlá a spolehlivá hypotéka

Rychlá a spolehlivá hypotéka

Příliš mnoho společností v současné době nabízí různé úvěry a hypotéky, ale málo z nich dává nabídku opravdu seriózní a také hodně levnou. Lidé v současnosti příliš moc peněz navíc nemají, jelikož jistota zaměstnání u mnohých není až tak velká. Finanční krize ovšem nikoho nemůže obrat o jeho sny, a …