verze pro tisk

Životní pojištění v kombinaci s úrazovým

27. únor 2011 Životní pojištění v kombinaci s úrazovým

Když už si někdo pořizuje životní pojištění, měl by určitě prozkoumat všechny alternativy, které nabízí. Životní pojištění jako takové se může vztahovat na mnoho různých situací. Kdybychom je měli jednoduše rozčlenit, tak by se daly použít dvě základní kategorie. Tou první by bylo životní pojištění, které se vztahuje na nemoci a onemocnění vůbec a tou druhou je kategorie týkající se úrazů. Právě úrazy jsou zejména u mladších generací mnohem pravděpodobnější než onemocnění.

Reklama

Na výlety jedině s pojištěním

Tato skutečnost se mi jasně potvrdila, když jsem se vydala na výlet do Beskyd. Tato moravské pohoří sice není nikterak vysoké a ani túry zde nejsou nijak náročné, nicméně nebezpeční úrazu je aktuální i tady. Moje kroky vedly pochopitelně do srdce Beskyd, na jejich nejvyšší horu Radhošť. Ta nabízí překrásné výhledy a také mnohé zastávky, které určitě stojí zato. Krásné jsou zejména Pustevny, na kterých se nacházejí dřevěné stavby z dílny známého architekta Dušana Jurkoviče. Právě na Pustevnách jsme si dali oběd a vyrazili kolem sochy Radegasta na Radhošť.

Úraz získáte velice rychle

Cesta byla suchá a plná různých kamínků a valounů. Ty mírně znepříjemňovaly jinak příjemný pocit z krásné procházky za slunného dne. Právě ony kamínky na lesní cestě se mi staly osudnými. Po jednom z kroků se mi velmi nepříjemně pohnula noha a velký výron kotníku byl na světě. Do Rožnova pod Radhoštěm na ošetření jsem se dostala bez větších problémů, nicméně rentgen ukázal, že má kotník naštípnutý a já si tak poležela hned několik dní doma. Pochopitelně jsem takto tratila velké množství finančních prostředků, jelikož jsem nemohla do zaměstnání.

Jediné štěstí pro mě bylo, že jsem se předtím nechala pojistit, respektive jsem si sjednala životní pojištění online. Životní pojištění mi doslova vytáhlo trn z paty, respektive z kotníku. Peníze se mi tak vrátily alespoň z drtivé části zpět.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Půjčka formou SMS

Půjčka formou SMS

Půjčka formou SMS je nejoblíbenější nebankovní půjčkou dneška. Lze ji vyřídit snadno a rychle. Navíc i peníze obdrží klient v brzké době. Žádné zbytečné čekání. Každá věc má světlé, ale i temné stránky. U půjčky formou SMS počítejte s vysokým úrokem.


Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti

Půjčky se zástavou nemovitosti jsou určeny klientům, kteří vlastní nějakou nemovitost, jíž je úvěr zajištěn. Maximální výše takovéto půjčky je pak dána tím, na kolik je odborníkem odhadnuta cena nemovitosti, která má být předmětem zástavy.