verze pro tisk

Zkuste odstartovat budoucí kariéru

30. březen 2011 Zkuste odstartovat budoucí kariéru

Baví vás oblast financí a chtěli byste svůj profesní život spojit s oblastí poradenství? Pak právě pro vás je zde příležitost ve spolupráci se společností EF CZ, odborníkem na oblast (nejen finančních) produktů. Firma je na trhu od roku 2003, nicméně poslední roky zaznamenává maximální růst nejen v procesech, produktech, ale také nabídce spolupráce.

Reklama

Jaké argumenty mluví pro spolupráci právě s EF CZ?

  • silná mateřská společnost s nadnárodní působností ve světě financí
  • snadnější cesta ke klientovi (díky úsporným/nefinančním produktům)
  • slevy pro klienty, ale i spolupracovníky
  • velká šířka portfolia (finanční produkty) – financování a poradenství
  • množství partnerů i mimo finanční sektor – úspory a benefity
  • možnost budování týmu s lidmi, kteří ve finančním sektoru nefungují i snadnější cesta ke spolupracovníkům právě z finančního sektoru
  • snadnější získávání klientů i bez vlastní časově náročné aktivity
  • firemní nábor jako pomůcka pro rozvoj týmu (spolupráce s náborovými nástroji)
  • zajímavé spektrum různých finančních odměn
  • nefinanční motivace s progresivním potenciálem

Společnost EF CZ vás při spolupráci bude silně podporovat i v oblasti vašeho vzdělávání, nabídne vám extrémně propracovanou dynamiku sítě s možností rychlé kariéry i exkluzivní konkurenční podmínky.

A jak začít spolupracovat? Je to velice jednoduché! Navštivte webové stránky efcz.cz nebo pište přímo na jednotlivá regionální ředitelství podle místa vaší působnosti (kontakty najdete na webových stránkách EF CZ). Stačí napsat také na mail, info@efcz.cz a poslat Vás požadavek, již se s Vámi spojí odpovědná osoba.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000 jinak zvané půjčky před výplatou pomáhají překonat nejistý čas, kdy došly peníze z jedné výplaty a do druhé je ještě daleko. Jedná se o drobné částky, které může klient snadno uhradit již z následující výplaty. Proto jsou tak oblíbené.

Nebankovní půjčky Provident

Nebankovní půjčky Provident

V životě nastanou i situace, kdy je nedostatek financí. Může se jednat o menší finanční částky, ale také o větší obnos financí. Pokud právě vy potřebujete půjčit menší obnos peněz, zkuste si sjednat snadnou půjčku společnosti Ferratum.


Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny je tady pro ty, kteří nutně potřebují peníze a pokud možno ihned. Je snadno dostupná všem, bez ohledu na výši výdělku či zápis v registru. Ale počítejte s tím, že za to zaplatíte vysokými úroky. I RPSN není pro klienta zrovna výhodné.