verze pro tisk

Online půjčky ihned

Reklama

Studia, dovolené, vánoční dárky, či dluhy.. to vše a mnoho jiného lze v dnešní době řešit půjčkami. Žijeme v době bankovních i nebankovních institucí, předhánějících se v tom, která nabídce výhodnější půjčky , kupříkladu v nabídce České spořitelny najdeme možnost půjčit od 30 do 600 tisíc korun, aniž byste museli České Spořitelně vysvětlovat, nač peníze potřebujete. Peníze získáte s pevnou úrokovou sazbou, stejně tak se můžete pojistit pro případ, že byste měli problém se splácením, i tak si ale výši jednotlivých splátek si můžete nastavit podle svých možností.

Každou půjčku můžete sjednat na pobočce, nicméně se nabízí i online půjčka , tedy možnost sjednat půjčku online ve vašem internetovém bankovnictví. Přes internet si rovněž můžete sjednat schůzku s bankovním poradcem. Ten s vámi probere vše, od úroků, přes výše splátek, až po výši úvěru a ochotně vám zodpoví veškeré vaše otázky. K uzavření smlouvy postačí pouhý platný občanský průkaz, nemusíte tedy dokládat zajištění splácení půjčky. Úvěr je potom splatný do sedmi let, pravidelné měsíční splátky jsou strhávány z účtu klienta.

Mimo to nabízí Česká Spořitelna službu konsolidace půjček , tedy sloučení více půjček do jedné. Získáte tak možnost splácet měsíčně méně, než byste spláceli bez konsolidace, navíc budete platit méně poplatků za poskytnuté úvěry, takže ve výsledku se vám tak mohou snížit nutné měsíční náklady. Ušetřené peníze potom můžete použít na něco jiného nebo můžete spořit s různými spořícími účty. Možnost konsolidace můžete využít i v případě, že chcete sjednotit půjčky i od jiných ústavů, než je Česká spořitelna, k jejímu vyřízení potřebujete platný občanský průkaz, smlouvy konsolidovaných úvěrů, osobní účet u České Spořitelny a dostatečný příjem pro splácení.

Online půjčky ihned

Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x


[Jarda] [Zobrazeno 3191x] [21. květen 2012]
[Bankovní půjčky] [no comments]
Warning: eregi() expects parameter 2 to be string, array given in /data/web/virtuals/15892/virtual/www/domains/finpujcky.info/article.php on line 216
[Verze pro tisk] [Nahoru ↑]
Jaggni To! Linkuj.cz! Jaggni To!

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!