verze pro tisk

ČSOB půjčky

Reklama

Bankovní společnost ČSOB poskytuje svým klientům pěknou řádku služeb a produktů. Mimo jiné i půjčky a úvěry. S ČSOB si můžete během chvilky splnit svůj sen o novém bydlení, o opravě toho stávajícího či o koupi toho, po čem už dlouho toužíte. S ČSOB nemusíte nikdy zažít pocit, že něco chcete, ale nemáte na to finance. V oblasti půjček mají klienti k dispozici dva produkty, a to ČSOB půjčku na cokoli a ČSOB půjčku na lepší bydlení.

ČSOB půjčky na lepší bydlení

ČSOB půjčka na lepší bydlení napomáhá klientům získat finance na modernizaci či rekonstrukci stávajícího bydlení i na koupi bydlení zbrusu nového. Půjčit si můžete až 600 tisíc korun, nejméně pak 100 tisíc korun. Největší výhodu je, že nejprve utrácíte, tj. renovujete a modernizujete bydlení, teprve potom skládáte účty. Část půjčky může klient užít také neúčelově, a to cca 20% z vypůjčené částky. Kolik a po jak dlouhou dobu bude klient splácet, si určuje sám. Splátky si je možné rozložit až na dobu deseti let. Pokud se vám zdá, že je dnešní doba pro půjčování peněz poněkud nejistá, můžete se připojistit, a to pro případ ztráty zaměstnání či pracovní neschopnost. A k čemu konkrétně lze půjčku využít? Třeba na pořízení nových oken a dveří, na opravu střechy, fasády, ideální je na rekonstrukce kuchyní a koupelen, modernizaci zahrady, s čímž aktuálně souvisí koupě bazénu, nebo prostě na koupi nového nábytku. Za peníze získané z ČSOB půjčky na lepší bydlení si můžete pořídit i nové vlastní bydlení. Potřebovat budete pouze 2 průkazy totožnosti a potvrzení o výši příjmu. Celý proces vyřízení je pak rychlý a snadný.

ČSOB půjčky Reklama

ČSOB půjčky na cokoli

Vedle ČSOB půjčky na lepší bydlení poskytuje tato společnost i tzv. půjčku na cokoli. Za takto získané peníze si můžete pořídit nový automobil, super novou elektroniku, spotřební zboží, zkrátka všechno, co vás napadne. Nemusíte pro to zastavovat žádnou nemovitost. Opět stačí 2 doklady o totožnosti a potvrzení o výši příjmu. Během chvilky mohou být peníze vaše. Splatnost je i 7 let. Půjčit si můžete až 600 tisíc korun. Velkou výhodu je, že nemusíte nikomu dokládat, na co peníze využijete. I tuto půjčku si můžete pojistit.

ČSOB půjčky plné výhod

ČSOB půjčky umožňují klientům plnit si své sny ihned, bez několikaletého šetření. Díky tomu, že jsou zacíleny na dvě zájmové skupiny, tj. na ty, kteří chtějí investovat do bydlení, a na ty, kteří si chtějí pořídit kdykoli, co je napadne, mohou být poskytované služby ještě přehlednější a výhodnější. Důležité si je ale uvědomit, že přes všechny výhody se jedná o půjčku a to s sebou nese rizika. Je to zkrátka závazek.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!