verze pro tisk

ČSOB půjčky

29. květen 2010 ČSOB půjčky

Bankovní společnost ČSOB poskytuje svým klientům pěknou řádku služeb a produktů. Mimo jiné i půjčky a úvěry. S ČSOB si můžete během chvilky splnit svůj sen o novém bydlení, o opravě toho stávajícího či o koupi toho, po čem už dlouho toužíte. S ČSOB nemusíte nikdy zažít pocit, že něco chcete, ale nemáte na to finance. V oblasti půjček mají klienti k dispozici dva produkty, a to ČSOB půjčku na cokoli a ČSOB půjčku na lepší bydlení.

Reklama

ČSOB půjčky na lepší bydlení

ČSOB půjčka na lepší bydlení napomáhá klientům získat finance na modernizaci či rekonstrukci stávajícího bydlení i na koupi bydlení zbrusu nového. Půjčit si můžete až 600 tisíc korun, nejméně pak 100 tisíc korun. Největší výhodu je, že nejprve utrácíte, tj. renovujete a modernizujete bydlení, teprve potom skládáte účty. Část půjčky může klient užít také neúčelově, a to cca 20% z vypůjčené částky. Kolik a po jak dlouhou dobu bude klient splácet, si určuje sám. Splátky si je možné rozložit až na dobu deseti let. Pokud se vám zdá, že je dnešní doba pro půjčování peněz poněkud nejistá, můžete se připojistit, a to pro případ ztráty zaměstnání či pracovní neschopnost. A k čemu konkrétně lze půjčku využít? Třeba na pořízení nových oken a dveří, na opravu střechy, fasády, ideální je na rekonstrukce kuchyní a koupelen, modernizaci zahrady, s čímž aktuálně souvisí koupě bazénu, nebo prostě na koupi nového nábytku. Za peníze získané z ČSOB půjčky na lepší bydlení si můžete pořídit i nové vlastní bydlení. Potřebovat budete pouze 2 průkazy totožnosti a potvrzení o výši příjmu. Celý proces vyřízení je pak rychlý a snadný.

Reklama

ČSOB půjčky na cokoli

Vedle ČSOB půjčky na lepší bydlení poskytuje tato společnost i tzv. půjčku na cokoli. Za takto získané peníze si můžete pořídit nový automobil, super novou elektroniku, spotřební zboží, zkrátka všechno, co vás napadne. Nemusíte pro to zastavovat žádnou nemovitost. Opět stačí 2 doklady o totožnosti a potvrzení o výši příjmu. Během chvilky mohou být peníze vaše. Splatnost je i 7 let. Půjčit si můžete až 600 tisíc korun. Velkou výhodu je, že nemusíte nikomu dokládat, na co peníze využijete. I tuto půjčku si můžete pojistit.

ČSOB půjčky plné výhod

ČSOB půjčky umožňují klientům plnit si své sny ihned, bez několikaletého šetření. Díky tomu, že jsou zacíleny na dvě zájmové skupiny, tj. na ty, kteří chtějí investovat do bydlení, a na ty, kteří si chtějí pořídit kdykoli, co je napadne, mohou být poskytované služby ještě přehlednější a výhodnější. Důležité si je ale uvědomit, že přes všechny výhody se jedná o půjčku a to s sebou nese rizika. Je to zkrátka závazek.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

ČSOB internetbanking 24

ČSOB internetbanking 24

ČSOB internetbanking je to pravé pro ty, kteří chtějí mít nepřetržitý přístup ke všem produktům, které mají u této banky zřízené. Nemusíte už nikam chodit, platby, dobití kreditu a mnohé další provedete v pohodlí domova. A ještě na tom ušetříte.

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka vám může dopomoci k vlastnímu bydlení nebo k rekonstrukci toho stávajícího. Partnerem vám bude i v případě, že již máte vyřízen nějaký úvěr, který však pro vás jako klienta není dvakrát výhodný. Jedná se o refinacování hypotéky.


Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu