verze pro tisk

Expres půjčka

19. květen 2010 Expres půjčka

Expres půjčka je finanční produkt GE Money, který nabízí mnohé výhody pro zákazníka. Jednak je to rychlé vyřízení celé záležitosti, jednak vás překvapí příjemnou výší splátek. A v dnešní době, kdy nemá nikdo peněz nazbyt, je nízká měsíční splátka velkou pomocí. Naopak ti, kteří jsou schopni půjčku uhradit v krátké době, si zvolí kratší interval splácení. Výši splátek si klient určuje sám. Stejně tak i dobu splatnosti.

Reklama

Expres půjčka snadno k mání

Expres půjčku můžete čerpat až do výše 600 000 korun. Novinkou posledních dní je, že nebudete platit za vyřízení půjčky, dokonce ani po celou dobu, co bude mít tento úvěr, nezaplatíte nic za jeho vedení. A to už je nemalá výhoda, když vezmete v úvahu, kolik člověk zaplatí bankám na všemožných poplatcích. Pro vyřízení Expres půjčky nepotřebujte mít žádného ručitele, ani nemusíte zastavovat nemovitost. Důležitým dokladem je výše vašeho měsíčního příjmu. Ani tu však nemusíte dokládat, pokud jste stálými klienty banky, tzn., máte u ní zřízen účet, na který vám chodí výplata, a máte také aktivovánu službu infolimit.

Reklama

Není na škodu se pojistit

Pokud si v současné době na svou finanční situaci nemůžete naříkat, ale zároveň se bojíte, že by se snadno mohlo stát něco nenadálého, co by váš život změnilo o sto osmdesát stupňů, GE Money bank vám pomůže zřídit pojištění, a to pro případ invalidity, ale i pracovní neschopnosti či ztráty zaměstnání. Za pár korun, který si připlatíte na pojištění, tak budete mít jistotu, že pokud by se stalo opravdu něco vážného, vaši rodinu to vzhledem k půjčce nijak výrazněji nezasáhne.

Expres půjčka pro každého

Expres půjčka je určena nejen těm, kteří potřebují vyšší finanční částky. Lze si půjčit i menší částky peněz. Je ji možno zřídit od 30 000 tisíc. Lze ji kdykoli jednorázově doplatit celou, anebo klidně jen její část. Půjčka se tak plně přizpůsobí finančním možnostem klienta. Její vyřízení je nejen snadné, ale i rychlé. Zažádat o půjčku si můžete i prostřednictvím internetu. Pokud budou všechny náležitosti v pořádku, peníze můžete mít na účtu do pěti minut od podepsání smlouvy. I to poukazuje na to, že se jedná o půjčku opravdu expresní. Výši splátek si můžete pohodlně spočítat doma prostřednictvím úvěrové kalkulačky. Stačí si jen zadat výši částky a dobu splatnosti (ta se může pohybovat v rozmezí 24 až 96 měsíců zcela podle potřeb a přání klienta). Roční úroková sazba se v současné době uvádí 5, 7%.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…

Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.


Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny je tady pro ty, kteří nutně potřebují peníze a pokud možno ihned. Je snadno dostupná všem, bez ohledu na výši výdělku či zápis v registru. Ale počítejte s tím, že za to zaplatíte vysokými úroky. I RPSN není pro klienta zrovna výhodné.