verze pro tisk

Online půjčky ihned

21. květen 2012 Online půjčky ihned

Studia, dovolené, vánoční dárky, či dluhy.. to vše a mnoho jiného lze v dnešní době řešit půjčkami. Žijeme v době bankovních i nebankovních institucí, předhánějících se v tom, která nabídce výhodnější půjčky , kupříkladu v nabídce České spořitelny najdeme možnost půjčit od 30 do 600 tisíc korun, aniž byste museli České Spořitelně vysvětlovat, nač peníze potřebujete. Peníze získáte s pevnou úrokovou sazbou, stejně tak se můžete pojistit pro případ, že byste měli problém se splácením, i tak si ale výši jednotlivých splátek si můžete nastavit podle svých možností.

Reklama

Každou půjčku můžete sjednat na pobočce, nicméně se nabízí i online půjčka , tedy možnost sjednat půjčku online ve vašem internetovém bankovnictví. Přes internet si rovněž můžete sjednat schůzku s bankovním poradcem. Ten s vámi probere vše, od úroků, přes výše splátek, až po výši úvěru a ochotně vám zodpoví veškeré vaše otázky. K uzavření smlouvy postačí pouhý platný občanský průkaz, nemusíte tedy dokládat zajištění splácení půjčky. Úvěr je potom splatný do sedmi let, pravidelné měsíční splátky jsou strhávány z účtu klienta.

Mimo to nabízí Česká Spořitelna službu konsolidace půjček , tedy sloučení více půjček do jedné. Získáte tak možnost splácet měsíčně méně, než byste spláceli bez konsolidace, navíc budete platit méně poplatků za poskytnuté úvěry, takže ve výsledku se vám tak mohou snížit nutné měsíční náklady. Ušetřené peníze potom můžete použít na něco jiného nebo můžete spořit s různými spořícími účty. Možnost konsolidace můžete využít i v případě, že chcete sjednotit půjčky i od jiných ústavů, než je Česká spořitelna, k jejímu vyřízení potřebujete platný občanský průkaz, smlouvy konsolidovaných úvěrů, osobní účet u České Spořitelny a dostatečný příjem pro splácení.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Online půjčka ihned

Online půjčka ihned

Řešení náhlého nedostatku hotovosti nemusí být zas tak složité. Nemusíte obcházet známe a sousedy a hloupě žádat o půjčení peněz. Problém lze vyřešit snadno a rychle a úplně stačí mít doma počítač s připojením k internetu.

Úvěry a půjčky ihned

Úvěry a půjčky ihned

Zatoužili jste po letní dovolené, chcete sobě nebo svým blízkým udělat něčím pěkným radost či jste ve finanční tísni? Potom jsou pro vás dobrým řešením půjčky všeho druhu. Těmi můžete vyřešit své starosti snadno a rychle, bez zdlouhavého spoření a šetření, kterým byste nejspíše stejně nedošli k tako…


Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online představují finanční službu, díky které si můžete půjčit peníze snadno a rychle.Přitom nemusíte vůbec vytáhnout paty z domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří žijí na malém městě nebo vesnici, kde jsou možnosti získat půjčku omezené.