verze pro tisk

Půjčka od České spořitelny

20. leden 2011 Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna každoročně sbírá nejrůznější ocenění, jako třeba nejdůvěryhodnější banka roku. Pravdou je, že na tuzemském finančním trhu představuje stálici, která poskytuje klientům to, co jim v dnešním světě schází – jistotu propojenou s tradicí. Je schopná plně pokrýt nároky klientů v nejrůznějších oblastech finančního sektoru a pružně reaguje na změny, které si žádá moderní doba. Nejinak je tomu i s půjčkou. Půjčka od České spořitelny prošla během let vývojem, a tak dnes lze říci, že její vyřízení je snadné a rychlé, klientovi jsou dány jasné a srozumitelné informace, z nichž si může udělat přesnou představu o tom, jaké jsou jeho povinnosti v případě, že zažádá o půjčku, i jaká pozitiva mu z toho plynou. Dá se tedy říci, že reklamní slogan Nejjednodušší cesta k penězům je v podstatě pravdivý.

Reklama

Půjčka od České spořitelny a komu je určena

Podmínky poskytnutí půjčky se nijak neliší oproti jiným bankovním ústavům. Půjčka od České spořitelny je určena všem občanům České republiky, kteří dosáhli zletilosti, zažádat o ni však mohou i cizinci s povolením k trvalému pobytu. Oproti dřívějším létům jistě uvítají klienti neúčelovost půjčky, takže si za získané peníze mohou koupit, co se jim zlíbí. Lze zažádat o úvěr až do výše 500 tisíc, ovšem za předpokladu, že klient prokáže svou způsobilost splácet (a také, že nemá záznam v centrálním registru dlužníků). O výši měsíčních splátek a z toho vyplývající délky splácení má klient možnost rozhodovat sám. Klienti jistě ocení také to, že je zajištěna pevná úroková sazba po celou dobu splácení úvěru. Česká spořitelna poskytuje k tomuto finančnímu produktu i řadu doprovodných služeb, jako je např. možnost připojištění pro případy neschopnosti splácet své závazky.

Půjčka od České spořitelny a jak ji vyřídit

Vyřízení půjčky je opravdu snadné. Vskutku k němu postačí pouze doklad totožnosti, tj. občanský průkaz. Protože pokud vám je váš příjem zasílán na účet u České spořitelny, nemusíte dokládat potvrzení od zaměstnavatele o výši vašeho měsíčního příjmu. Na webu si můžete sami předběžně snadno spočítat, kolik si můžete půjčit a jaká může být vaše měsíční splátka. O půjčku lze také zažádat on-line či si sjednat schůzku s poradcem, který zodpoví veškeré vaše dotazy. Kdo nemá rád zbytečné vysedávání v bance, může si on-line nebo telefonicky smluvit schůzku na konkrétní čas, a tak se vyhnout nepříjemnému čekání v řadě. Zkrátka půjčka od České spořitelny je vskutku moderním finančním produktem.

Více na www.ipujckyonline.cz

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny nese přízvisko ideální. Do jaké míry ale je pro klienta ideální? Na první pohled nejpřitažlivější je bezpochyby to, že se neplatí nic za její vyřízení. S sebou nese ale i další výhody.

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking umožňuje ovládání vašich účtů kdykoli si vzpomenete. Služba je snadno dostupná na území celé České republiky i v zahraničí. Kdykoli a kdekoli tak můžete mít přehled o všem, co se s vašimi financemi děje.


Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Poštovní spořitelna internetbanking je služba určená pro klienty, kteří chtějí být samostatní, nezávislí a hlavně informovaní o pohybech na svém účtu dvacet čtyři hodin denně. Její zřízení je snadné. I vy tak můžete užívat výhod, které tato služba přináší.

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je určena všem, kterým v rodinném rozpočtu z nejrůznějších důvodů chybí menší finanční obnos. Stačí jen mít mobilní telefon a peníze jsou během chvilky na vašem účtu.