verze pro tisk

Česká spořitelna a její osobní účet

Reklama

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, která působí v mnoha evropských zemích.

Česká spořitelna a její služby

Česká spořitelna nabízí celou řadu finančních služeb, přičemž tou základní je pochopitelně vedení osobního účtu u České spořitelny. Osobní účet České spořitelny je určen jak fyzickým osobám, tedy občanům České republiky starším 18 let, tak i osobám fyzickým, které nepocházejí z České republiky. U České spořitelny si je možné vybrat hned tři základní způsoby vedení klasického osobního účtu. Jde o varianty Standard. Plus a Speciál. Každá varianta má svá specifika, přičemž součástí prakticky jakéhokoli osobního účtu je zdarma hned několik úkonů.

Česká spořitelna a její osobní účet

Platby u České spořitelny

V první řadě není třeba platit za vedení sporožirového účtu, dále je v ceně samotného účtu také posílání výpisu z účtu, a to jak v klasické papírové, tak i v elektronické podobě. Jinak také není třeba platit za zřízení a následné vedení vkladového účtu. Samozřejmostí je u České spořitelny také internetové bankovnictví. To má název servis 24 a poskytuje prakticky všechny možné služby, které můžeme od kvalitního a spolehlivého internetového bankovnictví očekávat.

Internetové bankovnictví České spořitelny

Samozřejmostí je pochopitelně hlavně obsluha vlastního účtu přes internet, tedy zadávání klasických jednorázových anebo trvalých příkazů ze svého účtu. 24 hodin denně si mohou klienti České spořitelny zjistit, jak to vypadá se stavem finančních prostředků na jejich účtu. Česká spořitelna nabízí také mnoho dalších produktů, mezi které patří třeba povinné ručení anebo celá řada různých druhů pojištění, které člověk může potřebovat.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!