verze pro tisk

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Reklama

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Služby pro občany

Pokud se podíváme na služby, které banka ČSOB nabízí občanům, tedy fyzickým osobám, pak začněme tím, že u ČSOB je možné si zařídit osobní účet. K dispozici je například klasické konto pro klienty, kteří bankovní služby potřebují jen v minimálním rozsahu. Dále jsou pak k dispozici i rozšířené varianty kont pro lidi, kteří chtějí své účty využívat často, nebo požadují nadstandardní služby. Konta lze zřizovat i pro celé rodiny či například pro děti a studenty.

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Pro občany samozřejmě banka ČSOB nabízí i různé další služby. Klienti si mohou v případě zájmu sjednat osobní půjčky, hypotéky na bydlení, leasingy či třeba kreditní karty. Kromě toho mají možnost si zřídit speciální spořící účty či investovat do fondů, díky nimž zhodnotí své životní úspory. V neposlední řadě pak banka ČSOB občanům nabízí také nejrůznější varianty pojištění. Mohou si tak snadno a rychle zařídit cestovní pojištění, životní pojištění či například pojištění vozidla.

Firemní finance u ČSOB

Banka ČSOB zajišťuje také služby pro firmy a podnikatele - firemní finance. Podnikatelé si mohou zvolit ze široké nabídky účtů a kont, které jsou pro jejich podnikatelské účely nezbytné. Samozřejmostí je poskytování platebních karet, výhodných podnikatelských úvěrů či možnost vstupovat na finanční a kapitálové trhy. ČSOB nezapomíná ani na internetové služby pro obchodníky, které umožňují podnikat a spravovat svoje finance pomocí moderních platebních metod, které jsou dnes velmi oblíbené.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!