verze pro tisk

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Reklama

Podobně jako jiné bankovní ústavy i Česká spořitelna nabízí svým klientům možnost ovládat všechny své účty prostřednictvím internetového bankovnictví. Servis 24 internetbanking, jak už sám název napovídá, je klientům k dispozici dvacet čtyři hodin denně, den co den.

Využití této službu je úplně snadné. Přičemž přináší klientům nemalé výhody. Kdo by dnes měl čas chodit kvůli každé maličkosti na pobočku. Moderní doba přeje samostatným lidem, kteří chtějí mít pod kontrolou celý svůj život, finance nevyjímaje.

Výhody služby Servis 24 internetbanking

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Co vám vlastně používání služby Servis 24 internetbanking přinese? Jak již bylo řečeno, je to zejména nezávislost a samostatnost. Ušetříte však i nemalé peníze. Banky se dnes snaží vést klienty k mnohem větší samostatnosti a motivují je zejména nižšími poplatky v případě, že používají internetové služby.

Za tentýž úkon na pobočce zaplatíte mnohem více, než když ho provedete sami prostřednictvím internetového bankovnictví. Kdykoli se vám zamane, můžete si zjistit aktuální zůstatek na vašem účtu, ověřit si, zda byly řádně uhrazeny všechny platby, či zda již dorazila na váš účet výplata. To všechno kdykoli si vzpomenete. Třeba o půlnoci.

Servis 24 internetbanking a další pozitiva

Vedle již zmíněných výhod můžete prostřednictvím internetového bankovnictví dobíjet kredit u operátorů společnosti O2 či T-Mobile, nastavit si změny u Osobního účtu České spořitelny, aktivovat si službu e-faktura a snadno provádět platby. Služba Servis 24 internetbanking je snadno dostupná na celém území České republiky.

Ale nejen to. Využívat ji můžete i v zahraničí, což oceníte nejen při pracovních cestách mimo území našeho státu, ale i o dovolené. Internetové bankovnictví České spořitelny je určeno jak podnikatelům, tak fyzickým osobám. Navíc je tato služba vysoce zabezpečena, takže se nemusíte bát, že při jejím užívání jakkoli ohrozíte své finance. Rovněž vaše osobní údaje jsou zcela chráněny a přístupny jen vám a povolaným osobám.

Při jakýchkoli problémech s využitím služby máte k dispozici profesionální pomoc, a to jak po telefonu, tak po internetu prostřednictvím e-mailu. A to nejsou zdaleka všechny důvody, proč využívat Servis 24 internetbanking. Moderní klienti využívají internetové bankovnictví. Proto pokud ještě nepatříte mezi ně, neváhejte a službu si aktivujte.

Půjčky od České spořitelny na www.ipujckyonline.cz


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!