verze pro tisk

ČSOB internetbanking 24

11. červen 2010 ČSOB internetbanking 24

Ani bankovní společnost ČSOB nezůstává pozadu oproti svým konkurentům v internetovém bankovnictví. Životní styl lidí je čím dál hektičtější, a tak není divu, že nikdo nemá čas chodit na pobočku a řešit věci, které jednoduše a během chvilky zvládne sám, pokud k tomu dostane možnost v podobě přístupových informací ke službám a produktům, které má u bankovní společnosti zřízeny. ČSOB internetbanking představuje snadný a zároveň bezpečný způsob ovládání a kontroly svých financí dvacet čtyři hodin denně.

Reklama

Výhody ČSOB internetbanking 24

Díky službě ČSOB internetbanking 24 můžete kdykoli a kdekoli získat informace o svém účtu i provádět běžné platební operace. Poplatky za provedení plateb s pomocí internetového bankovnictví jsou navíc mnohem levnější. Údajně až třicet korun na jeden příkaz k úhradě. ČSOB internetbanking vám ale také umožňuje mít stále aktuální informace o vašem penzijním připojištění či hypotéce nebo úvěrových produktech. Rovněž pokud si potřebujete dobít kredit na mobilním telefonu, je vám tato služba k dispozici. Platí to pro operátory T-Mobile, Vodafone a také O2.

Možnosti ČSOB internetbanking 24

Díky ČSOB internetbanking, ať jste kdekoli a ať je kolik chce hodin, máte stále aktuální informace, co se děje s vašimi financemi. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, můžete se obrátit na telefonickou pomoc, kde vám školený personál rád vysvětlí to, čemu plně nerozumíte, anebo jinak pomůže. Rovněž zabezpečení této služby je na špičkové úrovni, takže pokud dodržujete základní bezpečnostní pravidla, nemusíte se bát, že by vaše přístupy do ČSOB internetbanking mohly být zneužity. Pokud jste v oblasti internetového bankovnictví začátečníky a nevěříte, že byste to zvládli, můžete si prohlédnout demoverzi na toto téma, která vás se službou podrobně seznámí a můžete si ji i odzkoušet.

ČSOB internetbanking je tu pro vás

Jestli ještě nevyužíváte služeb internetového bankovnictví, rozhodně byste o tom měli začít uvažovat. Je to nejen levnější, ale i praktičtější. Není důvod, abyste některé platební transakce nezvládli provést sami. Také kvůli tomu, abyste zjistili, kolik vám ještě zbývá peněz na účtu, nemusíte hned běžet na pobočku, nebo složitě volat na zákaznickou linku. Všechno zvládnete sami, kdykoli budete potřebovat. Je to opravdu jednoduché a snadné, proto není důvod, aby to nezvládl i úplný začátečník, který si jinak s IT příliš nerozumí.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Poštovní spořitelna internetbanking je služba určená pro klienty, kteří chtějí být samostatní, nezávislí a hlavně informovaní o pohybech na svém účtu dvacet čtyři hodin denně. Její zřízení je snadné. I vy tak můžete užívat výhod, které tato služba přináší.

ČSOB půjčky

ČSOB půjčky

Potřebujete půjčku? ČSOB půjčky jsou jednou z možností. Volit můžete ze dvou variant, a to půjčky na bydlení, nebo tzv. na cokoli. Záleží na tom, na co peníze potřebujete.


ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka vám může dopomoci k vlastnímu bydlení nebo k rekonstrukci toho stávajícího. Partnerem vám bude i v případě, že již máte vyřízen nějaký úvěr, který však pro vás jako klienta není dvakrát výhodný. Jedná se o refinacování hypotéky.

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking umožňuje ovládání vašich účtů kdykoli si vzpomenete. Služba je snadno dostupná na území celé České republiky i v zahraničí. Kdykoli a kdekoli tak můžete mít přehled o všem, co se s vašimi financemi děje.