verze pro tisk

GE Money Bank Internet Banka

20. květen 2010 GE Money Bank Internet Banka

Každý z nás dnes musí mít nějaký účet, kam mu chodí výplata i jiné příjmy a odkud realizuje některé platby.

Reklama

Jen málokdo má však čas chodit osobně do banky. Většina klientů vítá příležitost, kdy může některé své osobní záležitosti vyřizovat z pohodlí domova, např. prostřednictvím telefonu či internetu. Všechny služby a produkty, které GE Money svým klientům nabízí (a nejedná se jen o výše zmíněný osobní účet), lze ještě snadněji využívat, a to pomocí GE Money Internet Banky. Díky této službě máte přístup ke svému účtu dvacet čtyři hodin denně. Stačí pár kliknutí a snadno si ověříte, jestli už vám na účet přišla výplata, či zda jsou všechny trvalé příkazy již uhrazeny. Je to snadné. Stačí se jen přihlásit do systému a podívat se do transakční historie. To však není zdaleka všechno. GE Money Internet Banka nabízí daleko více.

GE Money Bank Internet Banka nabízí

GE Money Bank Internet Banka poskytuje komplexní služby. Na to, abyste ji mohli používat, potřebujete mít připojení na internet. Technické požadavky na počítač jsou minimální, takže i pokud vlastníte ne zrovna poslední typ computeru, žádných obtíží se nemusíte obávat. A co vlastně díky této službě získáte? Tak například kdykoli si vzpomenete, můžete si ověřit zůstatky na všech možných typech účtu, které si u GE Money zřídíte. Zajímá vás aktuální stav vaší hypotéky, nebo kolik máte ještě k dispozici peněz na účtu? To všechno můžete během chvilky z pohodlí domova zjistit. Pro ty, kteří mají problém kontrolovat rovnováhu svých příjmů a výdajů, je tady tzv. GE Money Manager, se kterým se vám podaří uzpůsobit měsíční rozpočet k vaší osobní spokojenosti. Z pohodlí domova můžete také zadávat nebo rušit platební příkazy (a to všech možných typů – SIPO, trvalý příkaz, inkaso…). Pomocí Internet Banky si lze zaplatit i fakturu u Vodafonu či si tzv. dobít kredit (pokud používáte předplacenou sim kartu). Pokud chcete mít nad svými penězi maximální kontrolu, můžete si zažádat o posílání SMS zpráv o všech pohybech, které nastanou na vašem osobním účtu. A to ještě zdaleka nejsou všechny výhody.

Výhody pro klienta

GE Money poskytuje opravdu kvalitní zázemí pro všechny možné bankovní služby, které může klient potřebovat. Mezi nimi má však služba GE Money Bank Internet Banka výsadní postavení, protože přináší klientovi opravdu spoustu výhod. Předně je k dispozici, kdykoli klient potřebuje (žádné úřední hodiny pro ni neplatí) a v neposlední řadě mu dává velkou míru samostatnosti.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1.6 hvězdiček/ Hodnoceno: 5x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Expres půjčka

Expres půjčka

Expres půjčka od GE Money je opravdu rychlá půjčka. A nejen to. Je i jinak pro klienta výhodná. Předně bere v potaz jeho přání a potřeby. Je přesně taková, jakou ji klient poteřbuje mít.