verze pro tisk

Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

6. červen 2013 Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Poštovní spořitelna internetbanking je velice zajímavá služba pro klienty. Umožňuje spravování financí na účtu dvacet čtyři hodin denně a to kdekoli, kde je připojení na internet.

Reklama

Nemusíte tedy službu využívat jen doma, ale klidně i na cestách. Také o letní dovolené v dalekých exotických i méně exotických krajích můžete mít stálý přehled, co se děje s vašimi financemi. Už žádné čekání u přepážek na poště ve frontě. Poštovní spořitelna internetbanking poskytuje klientům nebývalé množství autonomie.

Proč Poštovní spořitelna internetbanking

Zřízení služby internetbanking u Poštovní spořitelny je zcela zdarma. Nezaplatíte za to ani korunu, což je v dnešní době, kdy se v bankách účtují poplatky doslova za všechno, více než příjemné. Díky tomu, že můžete svůj účet ovládat kdekoli a kdykoli ušetříte nejen čas, ale i peníze.

Obavy z toho, že používání internetového bankovnictví není bezpečné, jsou liché. Při dodržování zásad bezpečnosti je tato služba úplně spolehlivá. Zásadami bezpečnosti je myšleno například to, že se do systému nebudete přihlašovat na cizím počítači v pochybné internetové kavárně a ještě ke všemu se před odchodem zapomenete odhlásit.

Výhody služby Poštovní spořitelna internetbanking

Pomocí internetového bankovnictví Poštovní spořitelny můžete během chviličky zjistit, kolik peněz vám ještě na účtu zbývá. Nemusíte čekat, až vám přijde výpis účtu domů, nebo spěchat na pobočku jen kvůli tomu, abyste si ověřili, že se řádně provedli všechny platby a vámi zadané příkazy k úhradě.

Každou změnu, každý pohyb na účtu si můžete sami hned ověřit. Navíc pomocí této služby poštovní spořitelny můžete zcela samostatně zadávat i trvalé příkazy, příkazy k úhradě apod. z pohodlí domova. Není to nic těžkého zvládne to každý, i ten, který si jinak s počítačem příliš nerozumí. Se službou Poštovní spořitelna internetbanking získáte i další možnosti. Např. dobití kreditu u mobilního telefonu od všech operátorů na českém trhu.

Poštovní spořitelna internetbanking pro každého

Pokud se rozhodnete zřídit si internetbanking u Poštovní spořitelny, nebudete k tomu téměř nic potřebovat, pokud již máte u této společnosti zaveden svůj účet. V podstatě stačí jen vyplnit žádost o tuto službu. Technické nároky na počítač pro používání internetového bankovnictví České pošty jsou minimální. Odpovídají tomu téměř všechny dnes používané počítače. V podstatě platí: „Stačí chtít a u poštovní spořitelny internetbanking hned můžete mít.“

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking umožňuje ovládání vašich účtů kdykoli si vzpomenete. Služba je snadno dostupná na území celé České republiky i v zahraničí. Kdykoli a kdekoli tak můžete mít přehled o všem, co se s vašimi financemi děje.

ČSOB internetbanking 24

ČSOB internetbanking 24

ČSOB internetbanking je to pravé pro ty, kteří chtějí mít nepřetržitý přístup ke všem produktům, které mají u této banky zřízené. Nemusíte už nikam chodit, platby, dobití kreditu a mnohé další provedete v pohodlí domova. A ještě na tom ušetříte.


Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny nese přízvisko ideální. Do jaké míry ale je pro klienta ideální? Na první pohled nejpřitažlivější je bezpochyby to, že se neplatí nic za její vyřízení. S sebou nese ale i další výhody.

Půjčka od České spořitelny

Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna každoročně sbírá nejrůznější ocenění, jako třeba nejdůvěryhodnější banka roku. Pravdou je, že na tuzemském finančním trhu představuje stálici, která poskytuje klientům to, co jim v dnešním světě schází – jistotu propojenou s tradicí. Půjčka od České spořitelny prošla během let vývoj…