verze pro tisk

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

22. červen 2013 Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Podobně jako jiné bankovní ústavy i Česká spořitelna nabízí svým klientům možnost ovládat všechny své účty prostřednictvím internetového bankovnictví. Servis 24 internetbanking, jak už sám název napovídá, je klientům k dispozici dvacet čtyři hodin denně, den co den.

Reklama

Využití této službu je úplně snadné. Přičemž přináší klientům nemalé výhody. Kdo by dnes měl čas chodit kvůli každé maličkosti na pobočku. Moderní doba přeje samostatným lidem, kteří chtějí mít pod kontrolou celý svůj život, finance nevyjímaje.

Výhody služby Servis 24 internetbanking

Co vám vlastně používání služby Servis 24 internetbanking přinese? Jak již bylo řečeno, je to zejména nezávislost a samostatnost. Ušetříte však i nemalé peníze. Banky se dnes snaží vést klienty k mnohem větší samostatnosti a motivují je zejména nižšími poplatky v případě, že používají internetové služby.

Za tentýž úkon na pobočce zaplatíte mnohem více, než když ho provedete sami prostřednictvím internetového bankovnictví. Kdykoli se vám zamane, můžete si zjistit aktuální zůstatek na vašem účtu, ověřit si, zda byly řádně uhrazeny všechny platby, či zda již dorazila na váš účet výplata. To všechno kdykoli si vzpomenete. Třeba o půlnoci.

Servis 24 internetbanking a další pozitiva

Vedle již zmíněných výhod můžete prostřednictvím internetového bankovnictví dobíjet kredit u operátorů společnosti O2 či T-Mobile, nastavit si změny u Osobního účtu České spořitelny, aktivovat si službu e-faktura a snadno provádět platby. Služba Servis 24 internetbanking je snadno dostupná na celém území České republiky.

Ale nejen to. Využívat ji můžete i v zahraničí, což oceníte nejen při pracovních cestách mimo území našeho státu, ale i o dovolené. Internetové bankovnictví České spořitelny je určeno jak podnikatelům, tak fyzickým osobám. Navíc je tato služba vysoce zabezpečena, takže se nemusíte bát, že při jejím užívání jakkoli ohrozíte své finance. Rovněž vaše osobní údaje jsou zcela chráněny a přístupny jen vám a povolaným osobám.

Při jakýchkoli problémech s využitím služby máte k dispozici profesionální pomoc, a to jak po telefonu, tak po internetu prostřednictvím e-mailu. A to nejsou zdaleka všechny důvody, proč využívat Servis 24 internetbanking. Moderní klienti využívají internetové bankovnictví. Proto pokud ještě nepatříte mezi ně, neváhejte a službu si aktivujte.

Půjčky od České spořitelny na www.ipujckyonline.cz

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Poštovní spořitelna internetbanking je služba určená pro klienty, kteří chtějí být samostatní, nezávislí a hlavně informovaní o pohybech na svém účtu dvacet čtyři hodin denně. Její zřízení je snadné. I vy tak můžete užívat výhod, které tato služba přináší.

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny nese přízvisko ideální. Do jaké míry ale je pro klienta ideální? Na první pohled nejpřitažlivější je bezpochyby to, že se neplatí nic za její vyřízení. S sebou nese ale i další výhody.


Půjčka od České spořitelny

Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna každoročně sbírá nejrůznější ocenění, jako třeba nejdůvěryhodnější banka roku. Pravdou je, že na tuzemském finančním trhu představuje stálici, která poskytuje klientům to, co jim v dnešním světě schází – jistotu propojenou s tradicí. Půjčka od České spořitelny prošla během let vývoj…

Servis 24

Servis 24

Servis 24 je služba České spořitelny, která umožňuje klientům, jak již sám název napovídá, spravovat své účty u této banky doslova 24 hodin denně. A to jak z pohodlí domova, tak na cestách. Zkrátka všude, kde potřebují.