verze pro tisk

Servis 24

25. květen 2010 Servis 24

Postávání v řadách u přepážek, neustálé běhání do banky kvůli každé drobnosti a mnoho dalších podobných věcí je už dávno minulostí. Téměř všechny bankovní společnosti totiž poskytují svým klientům přístup ke všem službám, jež má u nich klient zřízeny, pomocí telefonu či internetu. Jednou z takovýchto služeb je u České spořitelny Servis 24. Díky této službě mají klienti, jak už sám název napovídá, nepřetržitý přístup ke všem účtům, které mají u této bankovní společnosti zřízeny. Díky tomu mohou ovládat svůj účet z pohodlí domova, ale také na cestách. Výhody, jež klientům přináší, jsou nemalé.

Reklama

Co to je Servis 24

V rámci služby servis 24 je potřeba rozlišit Servis 24 Telebanking a Servis 24 Internetbanking. Díky službě Servis 24 Telebanking může klient obsluhovat svůj účet, popř. účty prostřednictvím telefonu, a to jak klasické pevné linky, tak i mobilu. Po zadání příslušného telefonního čísla se zákazníkovi ozve automatická hlasová služba, jež ho nasměruje k určitému telefonnímu makléři podle toho, jaký problém potřebuje vyřešit. Ten mu dále poskytne informace, které klienta zajímají, nebo provede finanční operace, jež klient požaduje. Díky službě Servis 24 Internetbanking má klient, kdykoli si vzpomene, přístup ke všem svým účtům prostřednictvím internetu. K tomu, abyste si mohli tuto službu aktivovat, postačí osobní počítač s nainstalovaným operačním systémem Microsoft Windows (nejstarší verze Windows 2000) a připojení na internet. Službu lze samozřejmě využívat i s pomocí jiného operačního systému, v těchto případech vám však banka nezaručí, že všechno bude fungovat tak, jak má.

Reklama

Bezpečnost především

Pro přístup do obou aplikací má klient přiděleno klientské číslo a taktéž své bezpečnostní heslo. Klient si může pořídit ještě i další, vyšší typy zabezpečení, jako např. autentizační kalkulátor, autorizační SMS nebo klientský certifikát. Servis 24 Telebanking i Internetbanking představují bezpečné služby, opatrnosti však není nikdy nazbyt. Snaha o vyšší stupeň ochrany svých přístupových údajů by měla být větší u těch klientů, kteří používají tuto službu na „veřejných“ počítačích.

Servis 24 výhoda pro klienta

Služby zákazníkům, jako je Servis 24, zkvalitňují využití všech produktů, které banky poskytují. Umožňují větší míru samostatnosti klientům banky, šetří čas i peníze. Používání je úplně snadné a zvládne ho i úplný začátečník. Rovněž i technické zázemí, nutné pro zdárný provoz služby, je na dnešní dobu minimální. Služba Servis 24 je tedy snadno dostupná všem klientům banky, ať už patří do kterékoli sociální skupiny obyvatel.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking umožňuje ovládání vašich účtů kdykoli si vzpomenete. Služba je snadno dostupná na území celé České republiky i v zahraničí. Kdykoli a kdekoli tak můžete mít přehled o všem, co se s vašimi financemi děje.

Česká spořitelna a její osobní účet

Česká spořitelna a její osobní účet

Jednou z tradičních bankovních společností působících na území České republiky je určitě Česká spořitelna. Jedná se o tradiční bankovní společnost, která se vyznačuje vysokou stabilitou a také spolehlivostí. Tu zaručuje zejména to, že Česká spořitelna je součástí obrovské finanční skupiny Erste, kte…


COFIDIS půjčka bez registru má tisíce spokojených zákazníků

COFIDIS půjčka bez registru má tisíce spokojených zákazníků

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která poskytuje spotřebitelské úvěry na dálku. V České republice působí již od roku 2004. Díky profesionální péči o zákazníky a dlouhodobým zkušenostem v poskytování úvěrů patří společnost COFIDIS mezi špič