verze pro tisk

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

26. květen 2012 Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Reklama

Služby pro občany

Pokud se podíváme na služby, které banka ČSOB nabízí občanům, tedy fyzickým osobám, pak začněme tím, že u ČSOB je možné si zařídit osobní účet. K dispozici je například klasické konto pro klienty, kteří bankovní služby potřebují jen v minimálním rozsahu. Dále jsou pak k dispozici i rozšířené varianty kont pro lidi, kteří chtějí své účty využívat často, nebo požadují nadstandardní služby. Konta lze zřizovat i pro celé rodiny či například pro děti a studenty.

Pro občany samozřejmě banka ČSOB nabízí i různé další služby. Klienti si mohou v případě zájmu sjednat osobní půjčky, hypotéky na bydlení, leasingy či třeba kreditní karty. Kromě toho mají možnost si zřídit speciální spořící účty či investovat do fondů, díky nimž zhodnotí své životní úspory. V neposlední řadě pak banka ČSOB občanům nabízí také nejrůznější varianty pojištění. Mohou si tak snadno a rychle zařídit cestovní pojištění, životní pojištění či například pojištění vozidla.

Firemní finance u ČSOB

Banka ČSOB zajišťuje také služby pro firmy a podnikatele - firemní finance. Podnikatelé si mohou zvolit ze široké nabídky účtů a kont, které jsou pro jejich podnikatelské účely nezbytné. Samozřejmostí je poskytování platebních karet, výhodných podnikatelských úvěrů či možnost vstupovat na finanční a kapitálové trhy. ČSOB nezapomíná ani na internetové služby pro obchodníky, které umožňují podnikat a spravovat svoje finance pomocí moderních platebních metod, které jsou dnes velmi oblíbené.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéka Komerční banky

Hypotéka Komerční banky

Hypotéka Komerční banky v reklamních kampaních vystupuje jako jednička na trhu. Je tomu doopravdy tak, anebo se jedná o chytrý tah mající přilákat důvěřivé klienty? Pravda je, že hypotékou Komerční banky neprohloupíte. Je opravdu flexibilní a přizpůsobí se vašim požadavkům nejen při sjedávání smlouv…

ČSOB půjčky

ČSOB půjčky

Potřebujete půjčku? ČSOB půjčky jsou jednou z možností. Volit můžete ze dvou variant, a to půjčky na bydlení, nebo tzv. na cokoli. Záleží na tom, na co peníze potřebujete.


ČSOB internetbanking 24

ČSOB internetbanking 24

ČSOB internetbanking je to pravé pro ty, kteří chtějí mít nepřetržitý přístup ke všem produktům, které mají u této banky zřízené. Nemusíte už nikam chodit, platby, dobití kreditu a mnohé další provedete v pohodlí domova. A ještě na tom ušetříte.

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka vám může dopomoci k vlastnímu bydlení nebo k rekonstrukci toho stávajícího. Partnerem vám bude i v případě, že již máte vyřízen nějaký úvěr, který však pro vás jako klienta není dvakrát výhodný. Jedná se o refinacování hypotéky.