verze pro tisk

Než si pořídíte hypotéku

Reklama

Potřebujete si půjčit peníze od banky, abyste si splnili svůj dávný sen o vlastním bydlení?

Tento hypoteční úvěr nebo zkráceně hypotéka, se v drtivé většině poskytuje na delší čas. Zajišťuje se zástavním právem nemovitosti a pro její vyřízení je potřeba splnění několika bodů, bez kterých se hypotéka nedá vyřídit.

Na trhu s těmito službami jsou dvě možné varianty. Klasická hypotéka nebo americká hypotéka. U klasické není možnost neúčelového využití, kdežto u americké tato možnost je. Tuto můžete použít na cokoli. Například na koupi auta, klidně jako investici třeba do podnikání, cestování atd.

Než si pořídíte hypotéku

Hypoteční banka má ve svém repertoáru i možnost skloubení hypotečních úvěrů. Této služby využívají především ti klienti, kteří chtějí z jednoho jediného úvěru zakoupit nemovitost a v zápětí na ní provést rekonstrukci. Peníze jsou na účtu velice rychle a nemovitost, na které je zástavní právo, se může kdykoli prodat.

Při vyřizování jakékoli hypotéky se neplatí dopředu žádné poplatky. Ty se platí až v případě schválení úvěru. S tímto bankovním produktem si každý klient může odečítat zaplacené úroky a to až do opravdu závratné výše - tři sta tisíc korun ročně. Další výhodou se jeví nepovinnost životního pojištění.

Ten, kdo se nechce dělit o informace o svém příjmu, může využít produktu – Hypotéka bez doložení příjmu. Klient se dále sám rozhoduje, jakou délku splácení využije. Pro výrazné snížení měsíčních splátek je tu možnost splácet hypotéku až 40 let. V některých případech ani banka nepožaduje klasický odhad nemovitosti. Jsou schopni vám ho zpracovat na počkání a to pouze na základě sdělení několika údajů. Tyto služby jsou zcela zdarma.

Hypoteční banka má prostě skvělé služby, které jsou cílené přímo na klienta. Využijte i vy jejich perfektní nabídky a pořiďte si takové vlastní bydlení, o kterém sníte už dlouhý čas. Uvidíte, že budete s jejich profesionálním přístupem ke každému jednotlivci spokojeni.


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!