verze pro tisk

Zprostředkování hypotéky zdarma: Jak na to?

Reklama

Při sjednávání hypotéky máte několik možností. Zdaleka ne všechny se však vyplatí. Při neopatrném postupu se totiž může stát, že za hypotéku zaplatíte nemalé finanční prostředky ještě před tím, než vám vůbec bude poskytnuta. V tomto článku se dozvíte, jaký postup zvolit, abyste se tomuto riziku vyhnuli.

Běhání po bankách je časově náročné a neefektivní

První možností je osobní návštěva některé z bank. Banky po vás žádné poplatky nejspíše chtít nebudou. Je ale značně nepraktické obíhat jeden bankovní ústav za druhým, abyste zjistili, který z nich vám může nabídnout nejvýhodnější hypoteční úvěr na míru.

Zprostředkování hypotéky zdarma: Jak na to?

Pozor na drahé zprostředkovatele

Druhou možností je sjednání banky přes zprostředkovatele. Zde si však dejte dobrý pozor. Někteří zprostředkovatelé si totiž v rámci svých služeb účtují mnohdy nemalé poplatky, které pak na základě podpisu smlouvy (někdy i bez něj) musíte chtě nechtě zaplatit. Hypotéka se vám v tomto případě prodraží už hned na počátku.

Najděte si zprostředkovatele hypotéky, který má služby zdarma

Když už zvolíte sjednání hypotéky přes zprostředkovatele, pak si dobře ohlídejte, zda po vás bude vyžadovat poplatek či nikoliv. Zprostředkování hypotéky zdarma nabízí zejména vybrané internetové portály. Ty si to mohou dovolit z jednoho prostého důvodu. Úzce totiž spolupracují s jednotlivými bankami, z čehož mají zisk. Takže už nejsou nuceni vybírat peníze přímo od klientů, kterým hypotéky pomáhají zařídit. Kvalitní portály, které se specializují na hypotéky, poznáte i podle toho, že vám budou nápomocny nejen během samotného sjednání hypotéky, ale také během celého období, kdy hypoteční úvěr čerpáte.

Vyřízení hypotéky přes solventního zprostředkovatele tak rozhodně nemusí být špatnou volbou. Ušetříte peníze a také drahocenný čas, který byste jinak strávili hledáním nejvýhodnější hypotéky svépomocí.

Komerční sdělení

-sov-


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Vložit komentář

Jméno:
E-mail:
www:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!