verze pro tisk

ČSOB hypotéka

27. červen 2010 ČSOB hypotéka

Chcete-li si vyřídit hypotéku, není rozhodně jednoduché rozhodnout se, na kterou bankovní společnost se obrátíte. Všechny vás svou reklamní kampaní přesvědčují, že právě ta jejich hypotéka je pro klienta nejvýhodnější a dopomůže vám ke všemu, co potřebujete. Zaručeně žádné skryté poplatky, žádné starosti, zkrátka všechno vyřídí banka za vás. Vy jen budete platit, ale opět ve vlastní režii, co se týká délky i výše pravidelných splátek. Podmínky poskytování hypoték jsou poměrně dobré, takže vám nemusí nutně být dvacet, aby vám byla přiklepnuta. Také ČSOB nabízí své služby v této oblasti. A jaké má vlastně ČSOB hypotéka výhody?

Reklama

ČSOB hypotéka a její výhody

Vyřízení ČSOB hypotéky je docela snadné. Banka opravdu zařídí většinu papírování za vás. Sjedná vám i pojištění nemovitosti, kterou na dlužnou částku zastavíte, a dokonce i pojištění pro nenadále okolnosti, kdy byste nebyli schopni hypotéku splácet. Druhý typ pojištění samozřejmě není závazný. Neocenitelná je pomoc se všemi možnými dokumenty, které jsou potřebné, aby vám byla hypotéka přiznána. ČSOB zajistí dokonce i odhad zastavované nemovitosti a vyřídí potřebné dokumenty na katastru. Tím se značně zkrátí doba nutná k vyřízení celé záležitosti. Na klientovi je i volba výše měsíčních splátek a doba splatnosti. Co se týče doby splatnosti, ta bývá omezena věkem. Při dosplácení dlužné částky nesmí být klient starší 70 let, při vyřizování hypotéky samozřejmě mladší 18 let. Výše úvěru není omezena, dolní hranici tvoří 200 tisíc korun. Doba splatnosti se pohybuje od 5 let do 40 let. Záleží na možnostech klienta. Kdykoli během splácení je možné zvýšit bezplatně výši měsíční splátky nebo doplatit zbytek částky jednorázově.

ČSOB hypotéka a na co ji lze použít

ČSOB hypotéku můžete pořídit nejen na koupi nemovitosti, jako je třeba rodinný dům nebo byt, ale i na rekonstrukci již stávající nemovitosti, na stavbu nového bydlení, ale také třeba na refinancování jiných, pro vás nevýhodných pohledávek. Účel hypotéky lze také kombinovat. Může v něm být zahrnuta koupě i rekonstrukce zároveň. Získat můžete hypotéku až na sto procent z ceny nemovitosti. Pořídit si tak můžete nový rodinný domek, byt v osobním vlastnictví, chatu či chalupu, rekreační středisko, stavební pozemek nebo nebytové prostory určené pro podnikání. Škála použití je opravdu široká, proto je ČSOB hypotéka vyhledávaným produktem.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

ČSOB půjčky

ČSOB půjčky

Potřebujete půjčku? ČSOB půjčky jsou jednou z možností. Volit můžete ze dvou variant, a to půjčky na bydlení, nebo tzv. na cokoli. Záleží na tom, na co peníze potřebujete.

ČSOB internetbanking 24

ČSOB internetbanking 24

ČSOB internetbanking je to pravé pro ty, kteří chtějí mít nepřetržitý přístup ke všem produktům, které mají u této banky zřízené. Nemusíte už nikam chodit, platby, dobití kreditu a mnohé další provedete v pohodlí domova. A ještě na tom ušetříte.


Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny nese přízvisko ideální. Do jaké míry ale je pro klienta ideální? Na první pohled nejpřitažlivější je bezpochyby to, že se neplatí nic za její vyřízení. S sebou nese ale i další výhody.