verze pro tisk

Hypotéka bez doložení příjmu

15. červenec 2010 Hypotéka bez doložení příjmu

Chystáte-li se zažádat o hypotéku, ale neradi byste někomu sdělovali, jaký je váš měsíční příjem, můžete zvolit tzv. hypotéku bez doložení příjmu. Banku v tomto případě vůbec nezajímá, kolik měsíčně berete, ale pouze to, čím hypotéku zastavíte. Peníze můžete použít třeba na financování nového bydlení, nebo na jeho přestavbu. Vedle dalších nabízených typů hypoték představuje hypotéka bez doložení příjmu zajímavou variantu. Je určena zejména těm, kteří si jsou jisti, že hypotéku budou schopni splácet, ale výše jejich měsíčního příjmu by banku při žádosti o jiný typ hypotéky nejspíš nepřesvědčila. Za tento ústupek ale musí klient, jak už to tak bývá, něčím zaplatit.

Reklama

Hypotéka bez doložení příjmu a současný stav na trhu

Hospodářská krize hypotékám příliš nepřeje. A situace se stále ještě nezlepšila. Je to logické. Lidé se bojí, že by případně nemuseli být schopni splácet, a banky zase po špatných zkušenostech jiných tuší, že půjčovat lehkovážně peníze se nevyplácí. Proto se podmínky na vyřízení hypotéky rok od roku zpřísňují. To se týká i hypotéky bez doložení příjmu. Dříve v podstatě standardní produkt běžně nabízený většinou bank dnes už nabízí málokdo. A když, tak za velmi přísných podmínek. Nejmarkantněji se to projevilo na výši částky. V podstatě můžete žádat o finance v rozmezí cca 200 tisíc až 5 miliónů, ale dostanete jen tolik, kolik odpovídá cca 50 procentům zastavované nemovitosti. Hypotéka je totiž jištěna jen zástavním právem na nemovitost, která musí být určena k bydlení, anebo se rekonstrukcí obyvatelnou stane. Klient musí počítat také s vyššími úroky.

Hypotéka bez doložení příjmu je stále aktuální

To, že jsou podmínky pro získání hypotéky bez doložení příjmu ztížené, ještě neznamená, že ji nemůžete získat. Jen bude vyřízení celé záležitosti mnohem těžší. To se týká i vybírání. Pokud si rádi zřizujete všechny finanční služby u jedné banky, se kterou máte dobré zkušenosti, připravte se na to, že ta vaše může být mimo hru. Stále ale dost bankovních společností má v nabídce odkaz hypotéka bez doložení příjmu. Dobré ale je poradit se s finančním poradcem, který možná najde schůdnější variantu, levněji a pro vás jako klienta i výhodnější. Hypotéku si můžete i sami vypočítat pomocí online kalkulačky, nebo využít porovnání hypoték a zjistit tak, který typ hypotéky by pro vás byl za dané situace nejvýhodnější.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky bez doložení příjmu mají mnoho výhod

Půjčky bez doložení příjmu mají mnoho výhod

Půjčky bez doložení příjmu online ihned jsou skvělým způsobem jak si snadno a rychle půjčit. Nemusíte dokládat příjem, pouze jej uvedete v žádosti. Snadno si tak půjčíte, i když jste student či žena na mateřské nebo máte nízký příjem a banka vám prot

Hypotéky bez prokazování příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmu jsou ideálním produktem pro ty,kteří nechtějí doložit, kolik vydělávají. Peníze jim budou poskytnuty na základě zástavního práva k nemovitosti. Nebude to však sto procent z odhadní ceny nemovitosti.


Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru

Pokud vás s žádostí o hypotéku odmítnou v bance, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Tyto totiž kladně vyřídí většinu žádostí. Hypotéka bez registru navíc představuje šanci na nový začátek i pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením svých závazků.

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu jsou oblíbeným způsobem, jak si opatřit rychle a jednoduše hotovost. Minimum papírování, úspora času a pohodlnost - to jsou hlavní body, které je prezentují. Klient si však za toto musí připlatit, a to v podobě vyšších úroků.