verze pro tisk

Hypotéka České spořitelny

10. červen 2010 Hypotéka České spořitelny

Banky dnes mají ve zvyku dávat svým hypotékám výstižná jména, která plní reklamní funkci – jsou dobře zapamatovatelná, a tudíž se člověku dostanou tzv. pod kůži. Na hypotéku České spořitelny si vzpomene asi jen málokdo, kdežto Ideální hypotéka České spořitelny, to už je slogan výrazně agitační. Co si ale pod slovem ideální představit? Pro každého klienta bude ideální něco trochu jiného.

Reklama

Hypotéka České spořitelny se vám přizpůsobí

Ideální hypotéka České spořitelny je určena těm, kteří si chtějí pořídit vlastní bydlení. Odborníci na finance se shodují na tom, že půjčit si peníze na koupi vlastního bytu či domu je prakticky nejrozumnější důvod se zadlužit (i když mít jakýkoli dluh s sebou vždy nese určitá rizika, hypotéce na bydlení se ale v dnešní době už nevyhne nejen mladý člověk). Hypotéka České spořitelny je ideální v tom, že si ji tzv. sami sestavíte, tzn., vyberete si ty služby, které chcete. Vyřízení úvěru je zdarma. Půjčit si můžete až sto procent z ceny nemovitosti, kterou si chcete pořídit. Tzn., nemusíte se obávat, že hypotéku nedostanete jen proto, že nemáte nic našetřeno. Hypotéka se v průběhu splácení přizpůsobuje klientovým potřebám. Potřebuje-li odklad splátek, není to žádný problém. Totéž platí i o změně výše měsíční splátky, a to směrem nahoru i dolů. Pokud máte u České spořitelny svůj osobní účet a z něj budete hypotéku splácet, dostanete navíc ještě slevu z úrokové sazby.

Na co ji lze použít

Ideální hypotéka České spořitelny je splatná až 30 let. Můžete si zvolit pevnou úrokovou sazbu na tak dlouhou dobu, jak se vám to hodí. Vybírat lze z 1, 2, 3, 4, 5, 10, 15 a dokonce až 20 let. Zajištěna je zástavou nemovitosti, a to nejen té financované. Musí být však na území České republiky. Za Ideální hypotéku si můžete pořídit nový dům s obrovskou garáží. Pokud jste vždy snili o horské chatičce, kde byste mohli trávit víkendy, i toto vám může hypotéka České spořitelny splnit. Ani koupě družstevního bytu není nic nemožného. Využít ji můžete dokonce i v případě, že chcete už teď pořídit byt vašemu dítěti, a než doroste, jej pronajímat.

Individuální a flexibilní hypotéka České spořitelny

Zdá se, že Ideální hypotéka České spořitelny je opravdu to pravé pro každého, kdo chce bydlet tzv. ve vlastním. Pokud jste ale propadli dojmu, že je to nějaký úplně nový produkt se zcela novými službami, vězte, že to tak není. Hypotéka se sice přizpůsobí klientovi, ale spořitelna v podstatě nenabízí nic, co by nenabízela už dříve. Individuálně rozhodovat se může klient zejména při vyřizování hypotéky. Pak už je to podstatně složitější. I když snaha vyjít klientovi vstříc např. v obtížných finančních situacích se nedá upřít. Nezapomeňte ale, že v bankách (i když prezentují něco jiného) se téměř z všechno platí.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka od České spořitelny

Půjčka od České spořitelny

Česká spořitelna každoročně sbírá nejrůznější ocenění, jako třeba nejdůvěryhodnější banka roku. Pravdou je, že na tuzemském finančním trhu představuje stálici, která poskytuje klientům to, co jim v dnešním světě schází – jistotu propojenou s tradicí. Půjčka od České spořitelny prošla během let vývoj…

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking: Jaké jsou výhody služby České spořitelny?

Servis 24 internetbanking umožňuje ovládání vašich účtů kdykoli si vzpomenete. Služba je snadno dostupná na území celé České republiky i v zahraničí. Kdykoli a kdekoli tak můžete mít přehled o všem, co se s vašimi financemi děje.


Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Internetbanking Poštovní spořitelny: Jak jsou výhody a možnosti?

Poštovní spořitelna internetbanking je služba určená pro klienty, kteří chtějí být samostatní, nezávislí a hlavně informovaní o pohybech na svém účtu dvacet čtyři hodin denně. Její zřízení je snadné. I vy tak můžete užívat výhod, které tato služba přináší.

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka

ČSOB hypotéka vám může dopomoci k vlastnímu bydlení nebo k rekonstrukci toho stávajícího. Partnerem vám bude i v případě, že již máte vyřízen nějaký úvěr, který však pro vás jako klienta není dvakrát výhodný. Jedná se o refinacování hypotéky.