verze pro tisk

Hypotéka Komerční banky

7. červen 2010 Hypotéka Komerční banky

Téměř všechny bankovní společnosti se nás snaží přesvědčit, že právě jejich hypotéka je ta jediná a pravá, kterou musíme mít. Komerční banka není výjimkou. Tak v čem je právě ten jejich úvěr výhodnější? Co se skrývá za sloganem „bez obav“. Kampaň Komerční banky je opravdu masivní a přesvědčující. I ti, kteří dobře rozumí řeči reklamy, se maně nechají přesvědčit. Ne že by se snad propagované skutečnosti nezakládaly na pravdě, jak tomu ale v případě agitace pro zboží či službu bývá, uvádí se jen to, co všichni chtějí slyšet. Méně příjemné věci se nezdůrazňují.

Reklama

Hypotéka bez obav když nastane krize

Hypotéka Komerční banky se nazývá bez obav jednoduše proto, že je schopna reagovat na všechny situace, které klienta v průběhu splácení potkají. Tzn. ty radostné i méně radostné. Projevuje se to zejména v možnosti regulace výše měsíčních splátek. Pokud se dostanete do tíživé finanční situace, banka vám vyjde vstříc. To tím, že původní výši měsíční splátky si můžete snížit až o polovinu. Tuto možnost nevyužívají jen ti, kteří se dostanou do finanční krize jaksi nenadále. Výhodná je třeba pro maminky nastupující na mateřskou či rodičovskou dovolenou. Po dobu čerpání dovolené si ponechají nízké splátky, které mohou kdykoli zase zvýšit.

Hypotéka bez obav se vám přizpůsobí

Taktéž v případě, že se na vás usměje štěstí, vaše měsíční příjmy se nebývale zvýší a vy dojdete k závěru, že měsíčně můžete splácet i více, není tedy problém uhradit hypotéku za kratší dobu, než bylo původně sjednáno. Původně měsíční splátku můžete zvýšit až o sto procent. Je ovšem nasnadě, že banka uvítá spíš prodloužení doby splatnosti než její zkrácení. Dobře se však předem informujte, kolik se za každou změnu ve smlouvě platí. Banky totiž mnohdy dávají na odiv svou flexibilitu ohledně splátek a maximální vyjití klientovi vstříc, ale to, kolik vás to bude stát, vám předem neprozradí.

Hypotéka bez obav a její pozitiva

Hypotéka bez obav od Komerční banky je na druhé straně ideálním řešením pro ty, kteří uvažují o koupi vlastního bydlení. Výhodu je, že nemusíte mít nic naspořeno. Banka vám půjčí až sto procent z ceny nemovitosti. Navíc část úvěru může být i neúčelová, takže ji můžete použít na vybavení bytu, tzn. na koupi nábytku, elektroniky, zkrátka všeho, co budete do nového bydlení potřebovat. Hypotéku bez obav ale mohou využít i ti, kteří uvažují o pořízení chaty. Tzn., není určena jen ke koupi bydlení. Podmínky zůstávají stejné. Hypotéka Komerční banky má tedy rozhodně svá pozitiva a není jich zrovna málo.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

Hypotéka bez registru

Hypotéka bez registru

Pokud vás s žádostí o hypotéku odmítnou v bance, můžete se obrátit na nebankovní společnosti. Tyto totiž kladně vyřídí většinu žádostí. Hypotéka bez registru navíc představuje šanci na nový začátek i pro ty, kteří měli v minulosti problémy se splácením svých závazků.


Americká hypotéka

Americká hypotéka

Americká hypotéka představuje jednu z možností, jak si pořídit úvěr třeba na bydlení. Jejím největším přínosem je, že je neúčelová, tzn., že klient nemusí dokládat, na co peníze použije. Podmínkou však je držba nemovitosti a také doklad toho, že klient bude schopen hypotéku splácet.

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny

Hypotéka České spořitelny nese přízvisko ideální. Do jaké míry ale je pro klienta ideální? Na první pohled nejpřitažlivější je bezpochyby to, že se neplatí nic za její vyřízení. S sebou nese ale i další výhody.