verze pro tisk

Hypotéky bez prokazování příjmu

29. srpen 2010 Hypotéky bez prokazování příjmu

Chcete si pořídit hypotéku, ale vadí vám některé podmínky, které musíte splnit, aby vám byla přiznána? Ne všechno, co je po vás požadováno, však musíte splnit, když je vám to proti mysli, jen proto, aby vám byla hypotéka poskytnuta. Týkat se to může např. dokládání příjmu. Ne každému je příjemné „všem na počkání oznamovat“, kolik vydělává. To se dá snadno obejít. Určitou možnost totiž představují hypotéky bez prokazování příjmu. Banku i nebankovní společnost v jejich případě nezajímá, kolik vyděláváte, ale na kolik bude odhadnuta nemovitost, kterou bude případná hypotéka zajištěna. Z toho se pak vypočte i maximální možná výše částky, kterou může klient požadovat.

Reklama

Skvělé hypotéky bez prokazování příjmu

Je jasné, že pokud klient zvolí variantu hypotéky bez prokazování příjmu, nemůže počítat s tím, že by mohl získat až sto procent zástavní ceny nemovitosti. Podmínky se samozřejmě liší podle toho, na kterou banku či nebankovní společnost se klient se svou žádostí obrátí. Reálně počítat však může s padesáti procenty z odhadní ceny zastavované nemovitosti. Některé finanční společnosti však mohou klientovi poskytnout až sedmdesát, dokonce osmdesát procent. Sto procent z odhadní ceny nemovitosti banky dnes už většinou neposkytují ani v případě hypoték, u nichž je nutné dokládat výši příjmu. Hypotéky bez prokazování příjmu jsou výhodné hlavně pro ty, kteří nemají výdělek dost vysoký na to, aby jim byla hypotéka přiřčena.

Od koho hypotéky bez prokazování příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmu poskytují i přední bankovní společnosti. Ačkoli by se někomu název produktu mohl zdát zavádějící(v mnohých asociuje představu pochybných nebankovních společností s nečistými úmysly), není tomu tak. Tento produkt využívá stále více lidí, protože je to mnohem jednodušší. Klient může požadovat částky zpravidla od 200 tisíc po několik miliónů. Peníze může využít na koupi rodinného domu, chaty, bytu či stavebního pozemku. Anebo se pustit do rozsáhlé rekonstrukce svého stávajícího či nového bydlení. Klient se může pustit i do stavby vlastního domu, navrženého a postaveného zcela podle jeho představ. Pro to, aby si klient vybral tu nejlepší společnost na trhu s těmi nejlepšími podmínkami i s výhledem do budoucna, je dobré využít služeb finančního poradce, který je ovšem nezávislý, neplacený od žádné banky či nebankovní společnosti.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hypotéka bez doložení příjmu

Hypotéka bez doložení příjmu

Pokud uvažujete o tom, že si vyřídíte hypotéku, např. na bydlení, měli byste vědět o tom, že existuje hypotéka bez doložení příjmu. Jak už sám název napovídá, banku nebude zajímat kolik vyděláváte. Důležitá je pouze nemovitost, kterou bude hypotéka jištěna.

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu jsou oblíbeným způsobem, jak si opatřit rychle a jednoduše hotovost. Minimum papírování, úspora času a pohodlnost - to jsou hlavní body, které je prezentují. Klient si však za toto musí připlatit, a to v podobě vyšších úroků.


Půjčky bez potvrzení o příjmu a bez ručitele

Půjčky bez potvrzení o příjmu a bez ručitele

Lidé, kteří přijdou do banky a chtějí si půjčit peníze, často odchází zklamaní, neboť zjistí, že by na půjčky potřebovali ručitele. Často se také stává, že po nich jejich banka vyžaduje potvrzení o příjmu, jehož získání u zaměstnavatele může být velmi nepříjemnou záležitostí. Asi jen málokdo si přej…

Půjčte si i bez potvrzení příjmu

Půjčte si i bez potvrzení příjmu

Získat nějaké finanční prostředky i bez potvrzení příjmu není zrovna až tolik jednoduché, jak by se mohlo zdát. Bankovní společnosti velmi často potřebují nějaké záruky, bez kterých prostě a jednoduše finanční prostředky nikomu nepůjčí.