verze pro tisk

Než si pořídíte hypotéku

29. červen 2011 Než si pořídíte hypotéku

Potřebujete si půjčit peníze od banky, abyste si splnili svůj dávný sen o vlastním bydlení?

Reklama

Tento hypoteční úvěr nebo zkráceně hypotéka, se v drtivé většině poskytuje na delší čas. Zajišťuje se zástavním právem nemovitosti a pro její vyřízení je potřeba splnění několika bodů, bez kterých se hypotéka nedá vyřídit.

Na trhu s těmito službami jsou dvě možné varianty. Klasická hypotéka nebo americká hypotéka. U klasické není možnost neúčelového využití, kdežto u americké tato možnost je. Tuto můžete použít na cokoli. Například na koupi auta, klidně jako investici třeba do podnikání, cestování atd.

Hypoteční banka má ve svém repertoáru i možnost skloubení hypotečních úvěrů. Této služby využívají především ti klienti, kteří chtějí z jednoho jediného úvěru zakoupit nemovitost a v zápětí na ní provést rekonstrukci. Peníze jsou na účtu velice rychle a nemovitost, na které je zástavní právo, se může kdykoli prodat.

Při vyřizování jakékoli hypotéky se neplatí dopředu žádné poplatky. Ty se platí až v případě schválení úvěru. S tímto bankovním produktem si každý klient může odečítat zaplacené úroky a to až do opravdu závratné výše - tři sta tisíc korun ročně. Další výhodou se jeví nepovinnost životního pojištění.

Ten, kdo se nechce dělit o informace o svém příjmu, může využít produktu – Hypotéka bez doložení příjmu. Klient se dále sám rozhoduje, jakou délku splácení využije. Pro výrazné snížení měsíčních splátek je tu možnost splácet hypotéku až 40 let. V některých případech ani banka nepožaduje klasický odhad nemovitosti. Jsou schopni vám ho zpracovat na počkání a to pouze na základě sdělení několika údajů. Tyto služby jsou zcela zdarma.

Hypoteční banka má prostě skvělé služby, které jsou cílené přímo na klienta. Využijte i vy jejich perfektní nabídky a pořiďte si takové vlastní bydlení, o kterém sníte už dlouhý čas. Uvidíte, že budete s jejich profesionálním přístupem ke každému jednotlivci spokojeni.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Neschopnost splatit hypotéku

Neschopnost splatit hypotéku

Dostat se dnes do takové situace, že nemáte na splácení hypotéky, není nic těžkého. Počet takových domácností roste. I taková situace se dá řešit. Je však nutné začít s řešením včas. Jinak by vás mohlo nepříjemně překvapit, že o dům či byt, který jste si na hypotéku pořídili, přijdete. Banky nabízej…

Americká hypotéka

Americká hypotéka

Americká hypotéka představuje jednu z možností, jak si pořídit úvěr třeba na bydlení. Jejím největším přínosem je, že je neúčelová, tzn., že klient nemusí dokládat, na co peníze použije. Podmínkou však je držba nemovitosti a také doklad toho, že klient bude schopen hypotéku splácet.


Hypoteční banka a refinancování hypotéky

Hypoteční banka a refinancování hypotéky

Je mnoho důvodů, proč refinancovat nevýhodnou hypotéku. S žádostí o tento produkt se můžete obrátit i na Hypoteční banku. Pomůže vám přefinancovat nevýhodný úvěr, ušetřit peníze, nebo vytrhnout trn z paty, pokud jste se dostali do finančních potíží.

Výpočet hypotéky

Výpočet hypotéky

Nemusíte chodit do banky ani složitě hledat finančního poradce, abyste si spočítali, na kolik vás vyjde hypotéka. Výpočet hypotéky je totiž docela snadný. S hypoteční kalkulačkou to zvládne úplně každý.