verze pro tisk

Zprostředkování hypotéky zdarma: Jak na to?

22. leden 2015 Zprostředkování hypotéky zdarma: Jak na to?

Při sjednávání hypotéky máte několik možností. Zdaleka ne všechny se však vyplatí. Při neopatrném postupu se totiž může stát, že za hypotéku zaplatíte nemalé finanční prostředky ještě před tím, než vám vůbec bude poskytnuta. V tomto článku se dozvíte, jaký postup zvolit, abyste se tomuto riziku vyhnuli.

Reklama

Běhání po bankách je časově náročné a neefektivní

První možností je osobní návštěva některé z bank. Banky po vás žádné poplatky nejspíše chtít nebudou. Je ale značně nepraktické obíhat jeden bankovní ústav za druhým, abyste zjistili, který z nich vám může nabídnout nejvýhodnější hypoteční úvěr na míru.

Pozor na drahé zprostředkovatele

Druhou možností je sjednání banky přes zprostředkovatele. Zde si však dejte dobrý pozor. Někteří zprostředkovatelé si totiž v rámci svých služeb účtují mnohdy nemalé poplatky, které pak na základě podpisu smlouvy (někdy i bez něj) musíte chtě nechtě zaplatit. Hypotéka se vám v tomto případě prodraží už hned na počátku.

Najděte si zprostředkovatele hypotéky, který má služby zdarma

Když už zvolíte sjednání hypotéky přes zprostředkovatele, pak si dobře ohlídejte, zda po vás bude vyžadovat poplatek či nikoliv. Zprostředkování hypotéky zdarma nabízí zejména vybrané internetové portály. Ty si to mohou dovolit z jednoho prostého důvodu. Úzce totiž spolupracují s jednotlivými bankami, z čehož mají zisk. Takže už nejsou nuceni vybírat peníze přímo od klientů, kterým hypotéky pomáhají zařídit. Kvalitní portály, které se specializují na hypotéky, poznáte i podle toho, že vám budou nápomocny nejen během samotného sjednání hypotéky, ale také během celého období, kdy hypoteční úvěr čerpáte.

Vyřízení hypotéky přes solventního zprostředkovatele tak rozhodně nemusí být špatnou volbou. Ušetříte peníze a také drahocenný čas, který byste jinak strávili hledáním nejvýhodnější hypotéky svépomocí.

Komerční sdělení

-sov-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky

Hypotéku si nemusíte pořídit jen u některé ze známých bank. Obrátit se můžete i na nebankovní společnosti. Podmínky vyřízení hypotéky mohou být pro klienta i výhodnější. Mnohdy představují nebankovní společnosti jedinou možnost, jak získat peníze třeba na nové bydlení.

Výpočet hypotéky

Výpočet hypotéky

Nemusíte chodit do banky ani složitě hledat finančního poradce, abyste si spočítali, na kolik vás vyjde hypotéka. Výpočet hypotéky je totiž docela snadný. S hypoteční kalkulačkou to zvládne úplně každý.


Kalkulace hypotéky

Kalkulace hypotéky

Kalkulace hypotéky umožňuje snadno a rychle si učinit představu o tom, jak by mohla vypadat hypotéka, o které klient uvažuje. Během chviličky se tak dá vypočítat výše měsíčních splátek i vytvořit vědomí toho, jak dlouho bude klient úvěr splácet.

Hypotéky bez prokazování příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmu jsou ideálním produktem pro ty,kteří nechtějí doložit, kolik vydělávají. Peníze jim budou poskytnuty na základě zástavního práva k nemovitosti. Nebude to však sto procent z odhadní ceny nemovitosti.