verze pro tisk

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

12. prosinec 2012 Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou a to ve výši až 10 000 Kč. V případě opakovaných půjček si můžete půjčit až 50 000 Kč. Pojem rychlá půjčka zde nabírá novou dimenzi. Peníze totiž můžete mít na svém účtě do 60 minut od schválení. Jestli potřebujete penězi co nejrychleji disponovat, je pro vás Kouzelná půjčka tím správným řešením.

Reklama

Velkou výhodou, kterou u ostatních posktytovatelů půjček nenajdete, je pohodlí, s jakým si můžete půjčit. Nemusíte totiž nikam chodit, ani nic podepisovat. Celý proces zvládnete totiž odkudkoliv přes internet a SMS.

Vedle klasické půjčky můžete využít unikátní službu „Zaplatíme vaše účty“, která nemá v Česku obdoby. Pokud vám přišly nečekané účty, na jejichž zaplacení nemáte peníze, využijte této služby.

Paní Novákové, která je v důchodu a její měsíční příjem není vysoký, avšak je stálý, přišlo vyúčtování za elektřinu, ve kterém byl několika tisícový nedoplatek. Tento nedoplatek musel být uhrazen do 14 dnů, jinak by mohlo dojít k přerušení dodávky elektrické energie. V normálním případě by si musela paní Nováková vzít půjčku, ale od svých známých se dozvěděla o Kouzelné půjčce a její službě „Zaplatíme vaše účty“. Tuto službu vyzkoušela. Neboť se jednalo o nedoplatek ve výši do 5 000 korun, nebude ji zaplacení účtů stát navíc ani korunu. Kouzelná půjčka tedy zdarma do 60 minut zaplatí její účty a ona může peníze vrátit až za 30 dnů. Praktická ukázka toho, jak se dá využít služeb Kouzelné půjčky a přitom nezaplatit ani korunu za poplatky. Celý proces probíhá online, paní Nováková nemusela opustit teplo svého domova a její účty byly zaplaceny do 60 minut. Po zaplacení jí bylo zdarma zasláno potvrzení o zaplacení.

S Kouzelnou půjčkou nabývá spojení půjčka ihned nových rozměrů. Pokud vás informace o Kouzelné půjčce zaujaly, neváhejte navštívit její stránky, kde se dočtete mnohem více.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka přes internet: Lze ji získat do 15 minut

Půjčka přes internet: Lze ji získat do 15 minut

Půjčka přes internet je v posledních letech velkým fenoménem. Dokazují i to pravidelné průzkumy mezi občany, kteří si tento typ půjčky velmi oblíbili. A je to dáno několika důvody. Mezi relativní novinku lze zařadit půjčku, kterou poskytuje Kredito24.

SMS půjčka ihned na bankovním účtě

SMS půjčka ihned na bankovním účtě

Potkal vás nečekaný výdaj, líbil se vám nový nábytek do vašeho bytu, potřebujete peníze pro vaše dítě (na školní výlet, školní potřeby, aktivity, atd.)? V tom případě pro vás máme řešení, které velmi rychle vyřeší vaše problémy.


SMS půjčka se skvělými podmínkami

SMS půjčka se skvělými podmínkami

Sháníte menší obnos peněz a nechcete obtěžovat své známé či příbuzné? Pak je tu pro vás SMS půjčka, která vám umožní získat peníze ve výši až 5.000 Kč, a to během pouhých několika minut. Přes portál MobilPůjčka.cz si lze o SMS půjčku zažádat prostřednictvím online formuláře, případně lze využít také…

Půjčka formou SMS

Půjčka formou SMS

Půjčka formou SMS je nejoblíbenější nebankovní půjčkou dneška. Lze ji vyřídit snadno a rychle. Navíc i peníze obdrží klient v brzké době. Žádné zbytečné čekání. Každá věc má světlé, ale i temné stránky. U půjčky formou SMS počítejte s vysokým úrokem.