verze pro tisk

Bezúčelová půjčka: snadno dostupné peníze

30. srpen 2012

Rozbitá pračka, porouchané auto nebo zkrátka „potřebujete založit? U bezúčelové půjčky se vás nikdo nebude ptát, na co chcete peníze použít.

Reklama

Snadno a rychle

A přitom je tak jednoduché půjčku získat. Ať už se jedná o získání hotovosti nebo nákup na splátky, stačí, když splňujete pouhé tři následující podmínky:

  • Jste svéprávná zletilá osoba
  • Máte stálý zdroj příjmu
  • Můžete se prokázat dvěma průkazy totožnosti

Nemusíte dokládat svůj příjem (ačkoliv jej uvádíte), nepotřebujete ručitele. Vyřízení bezúčelové půjčky probíhá velice rychle, stejně je tomu i nákupu na splátky. U společnosti HomeCredit si můžete půjčit částku v rozmezí 10-150 tisíc korun.

Bojíte se, že nebudete moct splácet?

Záleží jen na vás, kolik peněz a na jak dlouho si chcete nebo potřebujete půjčit. Splácet můžete v rozmezí jednoho až sedmi let.

Obáváte se, že se dostanete do náhlé platební neschopnosti, ať ze zdravotních důvodů nebo ztráty zaměstnání? Pak sáhněte po pojištění výdajů. V případě, že nastane nenadálá situace, pojišťovna, v rámci plnění splátku, popřípadě i celou půjčku, pokryje.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Potřebujete půjčit peníze, ale nemůžete se obrátit na rodinu ani přátele? Rychlé nebankovní půjčky jsou vhodnou variantou pro všechny klienty. Rychlá nebankovní půjčka na učet vám vytrhne trn z paty. Můžete si vybrat půjčky dlouhodobé i krátkodobé.

Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Potřebujete rychle půjčit peníze? Obraťte se na Provident , společnost působí na českém trhu od roku 1997 a od té doby uspokojila již tisíce klientů. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří nejen že mají mnoho zkušeností, ale hlavně nabízejí férové jednání. Provident byl založen ve Velké Británii v r…


Půjčit si můžete snadno a rychle

Půjčit si můžete snadno a rychle

Potřebujete půjčit peníze, banka vám nepůjčí, protože jste v registru dlužníků, a zároveň nechcete naletět lichvářům a vyděračům? Využijte nabídky serveru snadnapujcka.cz, který nabízí půjčku ihned za transparentních podmínek.

Chybí vám peníze před výplatou? Obraťte se na nás

Chybí vám peníze před výplatou? Obraťte se na nás

Možná se vám už někdy stalo, že vám pár dnů před výplatou došly peníze, bez kterých to zkrátka nejde. Dost možná jste se dostali do situace, že vám přišly nečekané složenky za telefon, plyn či elektřinu a vy jste zkrátka neměli na jejich zaplacení. Takové situaci se můžete vyvarovat lepším hospodaře…