verze pro tisk

Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

28. srpen 2017 Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

Hodně lidí se dostalo k exekutorovi kvůli tomu, že si vzali půjčku od podvodné firmy. Museli platit vysoký poplatek a navíc vrátit peníze v šibeničním termínu, a to se jim stalo osudným. I když podvodníci mizí díky novele, ještě na ně narazit můžete. Pokud chcete nebankovní půjčku, hledejte seriózního poskytovatele. Poznáte ho hned podle několika charakteristických znaků.

Reklama

Má povolení!

Od prosince 2016 platí v České republice novela zákona o spotřebitelském úvěru (více o ní zjistíte například v tomto článku). Vznikla mimo jiné i proto, aby zlepšila podmínky v nebankovním půjčování. Přinesla poměrně přísná pravidla, která mají trh zbavit podvodníků . Nově například musí každý poskytovatel prokázat kapitál ve výši 20 000 000 Kč a osoba, která půjčky poskytuje, musí mít minimálně středoškolské vzdělání. Další podmínkou je, že společnost musí mít speciální potvrzení od ČNB. Pokud je jeho držitelem, je to známka kvality a důkaz serióznosti.

Je v APNÚ

APNÚ je zkratka Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů. Jedná se o zájmovou skupinu společností, které nabízí nebankovní půjčky online. Jejich společným cílem je také boj proti podvodníkům. Soustředí se na zlepšování podmínek pro klienty, kteří potřebují pomoc ve formě rychlé půjčky. Asociace má i svůj vlastní kodex, kterým se členové musí řídit. Mezi zásadní pravidla patří, že: každý člen bude dodržovat zásady spravedlnosti, čestnosti, profesionality, transparentnosti a nejvyšší možné úrovně spolupráce v rámci všech smluvních vztahů a komunikace a bude zákazníkovi srozumitelně poskytovat všechny informace.

Jde vám vstříc

Mezi zakládající členy APNÚ patří Via SMS s.r.o. (kromě ČR má pobočky v Litvě, Španělsku, Švédsku, Lotyšsku a Polsku). Nabízí rychlou půjčku zcela zdarma jako vstřícné gesto pro každého, kdo si potřebuje půjčit a současně si chce princip nebankovního půjčování zdarma vyzkoušet. Půjčka před výplatou je ve výši do 8000 Kč a má splatnost na 30 dní. Stačí si tedy půjčit, peníze využít na cokoliv a v řádném termínu je vrátit. Nezaplatíte ani korunu navíc.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nebankovní hypotéky

Nebankovní hypotéky

Hypotéku si nemusíte pořídit jen u některé ze známých bank. Obrátit se můžete i na nebankovní společnosti. Podmínky vyřízení hypotéky mohou být pro klienta i výhodnější. Mnohdy představují nebankovní společnosti jedinou možnost, jak získat peníze třeba na nové bydlení.

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Nebankovní půjčky bez poplatku přinášejí lepší podmínky vyřízení půjčky pro klienta. Žádné poplatky předem a urychlení celého procesu, to jsou dvě hlavní výhody této nové služby.


Rychlá nebankovní půjčka

Rychlá nebankovní půjčka

Hledáte výhodnou hypotéku, bankovní či nebankovní úvěr, konsolidaci stávajících půjček, či rychlou a bezpečnou půjčku bez registru? Tak či onak je tu společnost Allambie s.r.o., tedy společnost, jež nabízí bohaté portfolio úvěrů všeho druhu.

Jak mohou být nebankovní půjčky rychle vyřízeny

Jak mohou být nebankovní půjčky rychle vyřízeny

Nebankovní půjčky jsou vhodné ve chvíli, kdy z nějakých důvodů nemůžete zažádat o půjčku u své banky. Bankovní ústavy většinou poskytují půjčky pouze ve chvíli, kdy máte vysokou bonitu, to znamená, že nejdou do nějakého rizika. Nebankovní společnosti oproti tomu nabízejí půjčky i osobám, které nap…